Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Kamizelki taktyczne wojskowe (bojowe)

Schowaj Czytaj więcej

W poniższej kategorii prezentujemy naszą ofertę kamizelek taktycznych i wojskowych różnego przeznaczenia. Kamizelka taktyczna z założenia dedykowana jest do przenoszenia wszelkiego rodzaju amunicji, granatów, urządzeń radiotelekomunikacyjnych, broni krótkiej, apteczek oraz wielu innych przedmiotów z kategorii oporządzenia żołnierskiego. Z kamizelek często korzystają funkcjonariusze służb mundurowych, w tym: policjanci, żołnierze i pracownicy ochrony. W naszej ofercie znajdują się zarówno w pełni profesjonalne kamizelki wojskowe z kieszeniami na płyty balistyczne mające za zadanie chronić ciało przed odłamkami i kulami, jak i kamizelki taktyczne ASG stworzone z myślą o miłośnikach gier Paintball i ASG.

Ustaw kierunek malejący

175 produktów

 1. Wysyłka: Natychmiast
  599,00 zł 699,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
 2. Wysyłka: Natychmiast
  699,00 zł 999,00 zł
  Oszczędzasz 300,00 zł
 3. Wysyłka: Natychmiast
  599,00 zł 699,00 zł
  Oszczędzasz 100,00 zł
 4. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 3599,00 zł 5999,00 zł
  Oszczędzasz 2400,00 zł
 5. Wysyłka: Natychmiast
  Już od 3599,00 zł 5999,00 zł
  Oszczędzasz 2400,00 zł
Ustaw kierunek malejący

175 produktów

  W sklepie Militaria.pl dostępnych jest wiele modeli kamizelek taktycznych, które różnią się od siebie pod wieloma względami. W naszej ofercie znajdziesz m.in kamizelki typu Plate Carrier, Chest Rig oraz wiele innych (w tym modele treningowe). Wszystkie cechuje wysoka jakość wykonania. Dzięki zastosowaniu trwałych i mocnych materiałów typu Cordura i Rip-Stop kamizelki są trwałe i posłużą przez lata. Najpopularniejszymi kamizelkami wybieranymi przez graczy ASG są modele Plate Carrier. Zbudowane są z dwóch połączonych ze sobą pełnych paneli. Co istotne, kamizelki wyposażono w taśmy systemu montażowego MOLLE, do których można dołączać kolejne elementy wyposażenia, takie jak: dodatkowe ładownice, kieszenie czy apteczkę. Dzięki taśmom kamizelki Plate Carrier stanowią doskonałą podstawę do dalszej rozbudowy. W niektórych modelach część taśm zastępowana jest ciętym laserowo panelem Laser-Cut, co pozwala zmniejszyć wagę kamizelki, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności.
  W sprzedaży znajdują się także kamizelki taktyczne Chest Rig, które są znacznie mniej zabudowane, w porównaniu z wersją Plate Carrier. Tego typu modele wyposażono w wygodne szelki, które utrzymują kamizelkę na ciele i nie krępują ruchów. Ekwipunek mocowany jest na pasie, który zlokalizowano na brzuchu. W naszym sklepie oferujemy kamizelki taktyczne w wielu wzorach kamuflażowych, np.: Multicam, Camogrom, wz. 93, GreenZone, Pencott oraz wiele innych. Poza tym oferujemy również kamizelki w jednolitych kolorach.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49