Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Nawigacja, GPS

Schowaj Czytaj więcej

Sklep Militaria.pl prowadzi sprzedaż różnego rodzaju produktów i artykułów z zakresu outdooru, turystyki oraz militariów. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć zarówno specjalistycznych, jak i klasycznych, prostych urządzeń służących do nawigacji w terenie. W naszej ofercie znaleźć można zatem wszelkiego rodzaju kompasy, busole, mapniki, specjalne lornetki oraz inne przedmioty dedykowane na wszelkie turystyczne i outdoorowe wyprawy. W dzisiejszych czasach, kiedy era telefonów komórkowych oraz sieci internetowej urosła do rangi globalnej coraz mniej osób interesuje się tradycyjnymi metodami nawigacji. Nawigacja w terenie to bardzo ważna i przydatna umiejętność. W wielu sytuacjach w lesie czy na niezaludnionych terenach telefony często tracą zasięg wprowadzając nas w błąd. W tej sytuacji wybierając się na leśną wyprawę warto zabrać ze sobą podstawowe urządzenie do nawigacji w terenie jakim jest kompas.

Kompas jest to urządzenie, które ma za zadanie wskazywać kierunki. Sam kompas często jest jednak mało przydatny, jeżeli nie znamy własnej pozycji. W tym celu wiele kompasów wyposaża się w dodatki, które przy współpracy z mapą pozwalają dokładnie i skutecznie wyznaczyć naszą pozycję, a także określić odległość od celu. Kompasy mapowe często posiadają przezroczystą obudowę tak, by z łatwością można było nanieść je na mapę. Wiele z nich można łatwo przechowywać razem z mapą w specjalnych kieszeniach plecaka lub po prostu nosić na szyi za pomocą sznurka. Jeżeli jednak jesteś osobą, która uprawia różnego rodzaju biegi terenowe i bierze udział w grach, gdzie liczy się szybkość wykonywanych w terenie zadań, to o wiele lepszym produktem będzie kompas w twardej, odpornej na uderzenia obudowie. Na naszej stronie posiadamy kompasy wykonane z wytrzymałych tworzyw, tak aby można było korzystać z nich w każdych warunkach. Dodatkowym atutem będzie wypełnienie tarczy wskazującej płynem, dzięki czemu można bez problemu korzystać z kompasu podczas biegu czy marszu.

W naszej ofercie posiadamy wiele rodzajów kompasów. Stanowią one ofertę dedykowaną również dla młodych osób. Obozy harcerskie czy różnego rodzaju gry terenowe dla młodzieży to miejsca, w których nie powinno zabraknąć dobrej jakości kompasu. Nawigacja w terenie przyczynia się do rozwoju zdolność samodzielnego myślenia oraz może być przedmiotem dobrej zabawy na świeżym powietrzu. W ofercie naszego sklepu znaleźć można także mapniki, busole oraz produkty specjalistyczne, dedykowane do zadań specjalnych. Jednym z nich jest lornetka z umieszczonym na obudowie kompasem. Takie połączenie umożliwia znacznie lepsze rozeznanie w terenie, w którym się przebywa lub obserwuje. Kategoria nawigacji i GPS to produkty przeznaczone do bardzo wielu outdoorowych aktywności. Jeżeli więc jesteś osobą, która poszukuje dobrej jakości sprzętu do nawigacji w terenie na swoje wyprawy to koniecznie przejrzyj naszą ofertę. Na naszej stronie znajdziecie także inne przydatne przedmioty z zakresu outdooru, turystyki oraz militariów.

Ustaw kierunek malejący

94 produkty

 1. (18)
  Wysyłka: Natychmiast
  139,99 zł
 2. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,90 zł 99,00 zł
  Oszczędzasz 9,10 zł
 3. (20)
  Wysyłka: Natychmiast
  30,99 zł 39,99 zł
  Oszczędzasz 9,00 zł
 4. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  75,00 zł
 5. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  15,00 zł
 6. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,90 zł 99,00 zł
  Oszczędzasz 9,10 zł
 7. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł
 8. (65)
  Wysyłka: Natychmiast
  34,90 zł
 9. (29)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,90 zł 57,90 zł
  Oszczędzasz 8,00 zł
 10. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł
 11. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  209,00 zł
 12. (28)
  Wysyłka: Natychmiast
  24,90 zł 28,90 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
 13. (9)
  Wysyłka: Natychmiast
  109,99 zł
 14. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
Ustaw kierunek malejący

94 produkty

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49