Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro!

Kulki do procy - ceramiczne, metalowe i szklane

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

8 produktów

 1. (33)
  Wysyłka: Natychmiast
  21,49 zł 25,00 zł
  Oszczędzasz 3,51 zł
 2. Brak towaru

8 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Kulki do procy to specjalistyczne pociski zaprojektowane z myślą o strzelaniu z procy. Wykonane są zazwyczaj ze stali, co gwarantuje ich wyjątkową wytrzymałość i dobrą balistykę. Pociski do procy skutecznie trafiają w cel i są przeznaczone do użytku precyzyjnego, zarówno w celach rekreacyjnych, jak i obronnych.

W Militaria.pl oferujemy szeroki wybór profesjonalnych kulek do procy. Proponujemy między innymi kulki stalowe do procy, które mają większą wagę niż ich odpowiedniki wykonane z tworzywa sztucznego, dzięki czemu idealnie nadają się do strzelania w cele umieszczone na większych odległościach. Jako alternatywę dla pocisków stalowych oferujemy również pociski szklane o mniejszej masie. Pociski te są niezwykle lekkie, nawet przy większej średnicy, co korzystnie wpływa na ich długi lot i siłę uderzenia. Wykonane ze szkła kulki po trafieniu w cel efektownie rozpryskują się. Dysponujemy również profesjonalnymi kulkami do procy wykonanymi z czarnego tworzywa sztucznego. Te kulki do procy są lżejsze i tańsze od stalowych odpowiedników.

W naszej ofercie znajdują się pociski do procy o różnych średnicach, co umożliwia dostosowanie amunicji do indywidualnych potrzeb i preferencji. Średnice kul obejmują: 7 mm, 8 mm czy 10 mm. Proponujemy pociski do procy, takich marek jak: Stil Crin, MFH czy Umarex.