Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Narkotesty, testy na narkotyki, testy na dopalacze

Schowaj Czytaj więcej

Narkotesty to produkty pozwalające na wykrycie obecności substancji psychoaktywnych w moczu. Testy są w stanie wykryć takie narkotyki jak amfetamina, kokaina, metaamfetamina, morfina, heroina czy THC oraz liczne dopalacze. Oferowane przez Militaria.pl testy na narkotyki i dopalacze umożliwiają przeprowadzenie kontroli w warunkach domowych. Wykonanie testu jest szybkie i proste. Wynik wyświetla się w postaci kresek na pasku testowym i jest łatwy w interpretacji. Testy cechuje wysoka czułość, dzięki czemu są w stanie ujawnić nawet niewielkie stężenie substancji w moczu. Istnieją także narkotesty na ślinę.

Używanie narkotestów w szkołach budzi kontrowersje. Warto jednak pamiętać, że narkotesty na mocz to tani i skuteczny produkt, pozwalający skontrolować podejrzanie zachowujące się osoby. W ofercie Militaria.pl posiadamy zarówno testy na narkotyki, jak i testy na dopalacze. Za ich pośrednictwem można wykryć obecność w moczu wielu różnych środków, w tym THC, czyli głównej substancji psychoaktywnej marihuany i haszyszu.

Narkotesty umożliwiają ponadto wykrycie amfetaminy, metaamfetaminy, MDMA (ekstazy), kokainy, opiatów (morfina, heroina, kodeina), ketaminy, oksykodonu, buprenorfiny czy tramadolu. Oprócz tego w sprzedaży znajdują się testy na dopalacze. W Militaria.pl można nabyć testy pozwalające na ujawnienie w moczu takich substancji jak np. JWH-018 i JWH-073, stosowanych do wytwarzania dopalaczy K2, Spice i Mocarz. Dostępne są ponadto narkotesty na obecność mefedronu i fentanylu oraz testy na obecność znajdujących się w wielu lekach benzodiazepin.

Ustaw kierunek malejący

15 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  13,99 zł
 2. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł 49,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  13,99 zł
Ustaw kierunek malejący

15 produktów

   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49