Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę |

00 g 00 m 00 s

Narkotesty, testy na narkotyki, testy na dopalacze

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Cena
Zastosuj
Okazje
Dostępność

21 produktów

 1. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł 49,99 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  12,99 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  6,99 zł 9,99 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  32,99 zł 39,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  11,99 zł 13,99 zł
 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

21 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Narkotesty to produkty pozwalające na wykrycie obecności substancji psychoaktywnych w moczu. Testy są w stanie wykryć takie narkotyki jak amfetamina, kokaina, metaamfetamina, morfina, heroina czy THC oraz liczne dopalacze. Oferowane przez Militaria.pl testy na narkotyki i dopalacze umożliwiają przeprowadzenie kontroli w warunkach domowych. Wykonanie testu jest szybkie i proste. Wynik wyświetla się w postaci kresek na pasku testowym i jest łatwy w interpretacji. Testy cechuje wysoka czułość, dzięki czemu są w stanie ujawnić nawet niewielkie stężenie substancji w moczu. Istnieją także narkotesty na ślinę.

Używanie narkotestów w szkołach budzi kontrowersje. Warto jednak pamiętać, że narkotesty na mocz to tani i skuteczny produkt, pozwalający skontrolować podejrzanie zachowujące się osoby. W ofercie Militaria.pl posiadamy zarówno testy na narkotyki, jak i testy na dopalacze. Za ich pośrednictwem można wykryć obecność w moczu wielu różnych środków, w tym THC, czyli głównej substancji psychoaktywnej marihuany i haszyszu.

Narkotesty umożliwiają ponadto wykrycie amfetaminy, metaamfetaminy, MDMA (ekstazy), kokainy, opiatów (morfina, heroina, kodeina), ketaminy, oksykodonu, buprenorfiny czy tramadolu. Oprócz tego w sprzedaży znajdują się testy na dopalacze. W Militaria.pl można nabyć testy pozwalające na ujawnienie w moczu takich substancji jak np. JWH-018 i JWH-073, stosowanych do wytwarzania dopalaczy K2, Spice i Mocarz. Dostępne są ponadto narkotesty na obecność mefedronu i fentanylu oraz testy na obecność znajdujących się w wielu lekach benzodiazepin.