Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Noże taktyczne, wojskowe i bojowe

Schowaj Czytaj więcej

Noże wojskowe, noże taktyczne, noże szturmowe, noże bojowe i bagnety to istotna część oferty Militaria.pl. Noże te łączy kilka wspólnych cech, w tym przede wszystkim: duży zapas wytrzymałości, priorytet użytkowości nad estetyką oraz wysoka skuteczność w przypadku konieczności użycia w walce. Taktyczne noże składane dodatkowo wyróżniają się solidnością i niezawodnością mechanizmów blokujących ostrze. Noże wojskowe i bagnety kupowane są jako wyposażenie służb mundurowych, a także przez użytkowników cywilnych jako noże outdoorowe, survivalowe, do samoobrony lub w celach kolekcjonerskich. Noże wojskowe, noże taktyczne, noże szturmowe, noże bojowe i bagnety można zgodnie z polskim prawem kupować i posiadać bez żadnych ograniczeń. Kupując noże taktyczne i wojskowe warto wybierać modele renomowanych producentów, specjalizujących się w produkcji tego typu noży. Są to między innymi Cold Steel, Glock, Ka-Bar, Ontario, Zero Tolerance, Kershaw, Benchmade, Spyderco i CRKT.

Każdy z naszych noży wojskowych posiada wyróżniające cechy. Te solidne narzędzia swoje pierwotne zastosowanie znajdywały często w różnego rodzaju armiach i jednostkach bojowych na całym świecie. Wiele z dostępnych na naszej stronie było produkowanych na potrzeby armii amerykańskiej jako podstawowe noże do indywidualnego wyposażenia żołnierza. Swoje testy bojowe przechodziły w różnych konfliktach na całym świecie. Wobec tego doskonała wytrzymałość ostrza, duża odporność na stępienie oraz pewny i bezpieczny chwyt to mocno pożądane cechy, którymi powinny charakteryzować się noże wojskowe. Posiadane przez nas noże przeznaczone są zarówno do walki wręcz, jak i do wielu różnych prac w trudnym terenie. Używane w wojsku do budowania różnego rodzaju umocnień doskonale sprawdzą się na wszelkiego rodzaju survivalowe i bushcraftowe wyprawy, gdzie ostry i wytrzymały nóż jest często podstawą przetrwania. Noże te to bardzo wielofunkcyjne narzędzia, które pierwszorzędnie sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Na wyprawy survivalowe oraz bushcraftowe polecamy wybrać nóż z głownią stałą. Noże te, będą zawsze bardziej wytrzymalsze od noża składanego o podobnej długości i grubości głowni. Będą także odporniejsze na zabrudzenia, które w przypadku noży składanych mogłyby zakłócić skuteczne działanie mechanizmu blokującego, co w skrajnych przypadkach może całkowicie uniemożliwić korzystanie z noża. Wszystkie noże wojskowe dostępne na naszej stronie wykonane są przy użyciu najwyższej jakości stali nierdzewnej, co jest gwarantem długiego czasu eksploatacji noża.

W naszej ofercie posiadamy również wiele modeli noży bojowych. Zgodnie z tym co sugeruje ich nazwa powinny doskonale sprawdzać się w boju. Walka wręcz, obezwładnienie przeciwnika czy samoobrona to podstawowe zadania wszystkich noży bojowych. Narzędzia te, mogą być wykonane w różnych profilach głowni. Tanto, Finki, Clip Point, Bowie, Recurve, Spear Point, Dagger to doskonałe, choć znacząco różniące się od siebie profile. Dostępne na naszej stronie noże bojowe Tanto to przede wszystkim większa wytrzymałość czubka oraz większa zdolność do zadawania obrażeń w walce. Ciekawą propozycją są również finki. To noże, który sprawdzą się zarówno w harcerstwie, jak i jako noże do bojowego zastosowania. W sklepie Militaria.pl posiadamy także ogromny wybór noży taktycznych. Ostrza te kojarzą się przede wszystkim z zastosowaniem w różnego rodzaju siłach specjalnych. Noże taktyczne to głównie grupa noży o składanej głowni. Zalety tego typu noży to przede wszystkim możliwość szybkiego użycia noża, co jest szczególne przydatne podczas nagłych i niespodziewanych sytuacji. Zajmuje on także niewiele miejsca a dzięki zastosowaniu specjalnych klipsów można nosić go np. w kieszeni lub przy pasku. Dostępne u nas noże taktyczne oferowane są w bardzo wielu wariantach i rodzajach konstrukcji co ułatwia znalezienie idealnego noża, dostosowanego do indywidualnych preferencji. Nasze noże to również doskonały pomysł na upominek dla bliskiej nam osoby. Każdy, kto interesuje się różnego rodzaju nożami militarnymi i zależy mu na najwyższej jakości materiałach i renomowanych firmach powinien przejrzeć naszą ofertę.

Ustaw kierunek malejący

225 produktów

 1. (187)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł 219,00 zł
  Oszczędzasz 19,01 zł
 2. (250)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 349,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 3. (82)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł 219,00 zł
  Oszczędzasz 19,01 zł
 4. (133)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 349,00 zł
  Oszczędzasz 50,00 zł
 5. (128)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł 229,00 zł
  Oszczędzasz 29,01 zł
 6. (68)
  Wysyłka: Natychmiast
  189,99 zł 229,00 zł
  Oszczędzasz 39,01 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  155,00 zł
 8. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł 929,00 zł
  Oszczędzasz 130,00 zł
 9. (57)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł 219,00 zł
  Oszczędzasz 19,01 zł
 10. (57)
  Wysyłka: Natychmiast
  369,00 zł
 11. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł
Ustaw kierunek malejący

225 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49