Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Pałki z paralizatorem

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
  10. Zniżka procentowa
Dostępność
Producent
Okazje
Cena
Zastosuj
Zasilanie
Latarka
Materiał obudowy
Zawleczka Zabezpieczająca

2 produkty

2 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Pałka z paralizatorem to narzędzie do samoobrony, które jest dostępne bez zezwolenia. Z jednej strony może być używane do blokowania ciosów i uderzeń, a z drugiej do obezwładniania napastnika za pomocą ładunku elektrycznego. Pałka z paralizatorem może być bardzo skutecznym narzędziem samoobrony również ze względu na element zaskoczenia. Agresor, który nie spodziewa się ataku przy użyciu ładunku elektrycznego, może być zdezorientowany. Polecamy pałkę z paralizatorem wszystkim osobom, które chcą mieć przy sobie narzędzie do samoobrony w razie niebezpieczeństwa.

W ofercie Militaria.pl dostępne są pałki paralizatory, które są wyposażone w latarkę. Ułatwia ona poruszanie się w ciemności, ale może też stanowić dodatkową formę obrony. Oślepiając napastnika silnym strumieniem światła, można go zdezorientować i zyskać czas na reakcję, np. ucieczkę lub użycie paralizatora. Intensywność natężenia prądu poniżej 10 mA w oferowanych pałkach paralizatorach nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i życia.

Polecamy zakup pałek paralizatorów marki Blackfire, które wyróżnia wysoka jakość wykonania. Wyprodukowane są z wytrzymałych materiałów, takich jak aluminium, co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Dodatkowo ergonomiczny kształt i niewielka waga sprawiają, że pałki paralizatory Blackfire są bardzo wygodne podczas codziennego noszenia.