Chat with us, powered by LiveChat

Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę!

00 g 00 m 00 s

Portfele damskie

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje
Schowaj Czytaj więcej

Podróżowanie w dzisiejszych czasach, zwłaszcza za granicę, nie jest już tak skomplikowane logistycznie, jak niegdyś. Kupujemy bilety przez Internet, bookujemy hotel i sprawa załatwiona. Warto jednak pamiętać o bezpieczeństwie w podróży i w tej kwestii dobrze się przygotować, zabezpieczyć porządnie nasz bagaż oraz to, co w nim najcenniejsze – czyli pieniądze i dokumenty. W tej kategorii przedstawiamy bogatą ofertę damskich portfeli Pacsafe, dzięki którym podczas wyjazdu lub też w codziennych sytuacjach, zapewnisz sobie ochronę i bezpieczeństwo przed kieszonkowcami.

Pacsafe to australijski producent sprzętu podróżnego tworzonego z naciskiem na funkcje antykradzieżowe. Asortyment firmy obejmuje nie tylko portfele, ale także plecaki podróżne, torby miejskie damskie, czy też torby fotograficzne. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne portfele damskie Pacsafe, które wygodnie wrzucisz do torebki czy plecaka, jak i portfele turystyczne z dodatkowymi mocowaniami. Ciekawym rozwiązaniem są tutaj portfele z dodatkowym pasem biodrowym, zwane popularnie nerkami. Regulowany pas oraz lekki oddychający materiał zapewnią wygodę i komfort noszenia jego posiadaczce. Dzięki mocowaniu tego typu ręce pozostają wolne, a my zwolnieni jesteśmy z konieczności zabierania ze sobą dodatkowego plecaka. Doskonale sprawdzi się to np. podczas aktywności sportowych. To jednak niejedyna opcja dla aktywnych Pań. Popularną alternatywą dla nerek są portfele-saszetki mocowane na brzuchu, jednak z wygodnym pasem do założenia na szyję, bądź mocowanego do biustonosza i noszone przy ciele. Portfel tego typu zapewni kobiecie dyskrecję i bezpieczeństwo, pozwalając na umieszczenie saszetki pod warstwą ubrań. Spory rozmiar tego typu portfeli damskich Pacsafe pozwoli na umieszczenie w nich banknotów, dokumentów, paszportu oraz większej ilości dobrze zorganizowanych kart kredytowych.

Najistotniejszą kwestią, która dotyczy portfeli antykradzieżowych Pacsafe, są zabezpieczenia, jakie australijski producent stosuje w swych modelach turystycznych. Znajdziemy tam między innymi technologię RFID safe, czyli specjalne kieszenie blokujące nasze dane z kart przed zeskanowaniem i kradzieżą tożsamości. Innym, równie ważnym systemem używanym przez Pacsafe są paski Carrysafe – czyli stalowe linki umieszczone w paskach portfela czy nerki, uniemożliwiające ich odcięcie. W portfelach Pacsafe spotkać też można taśmę Dyneema, czyli niezwykle odporną na przecięcia taśmę nylonową. Taśmę możemy zamocować na naszym nadgarstku – pasek utworzy pętlę, dzięki której unikniemy upuszczenia lub wyrwania portfela z ręki. Dzięki portfelom damskim Pacsafe przygotujesz się rozsądnie do bezpiecznej podróży i unikniesz ryzyka kradzieży Twoich wakacyjnych oszczędności. Portfele damskie Pacsafe dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej, począwszy od pastelowych szarości i różów, kończąc na uniwersalnej czerni. Szeroki wybór pozwoli na indywidualne dopasowanie portfela do potrzeb i gustu, odzwierciedlając styl i charakter jego potencjalnej posiadaczki. Wszystkie produkty stworzone zostały z wysokogatunkowych tkanin, z dbałością o szycia i detale wykończenia.