Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Gazy pieprzowe w sprayu (stożek, chmura)

Schowaj Czytaj więcej

Gaz w sprayu wyrzucany w formie stożka zapewnia pokrycie dużej powierzchni, co ułatwia trafienie poruszającego się celu. Dodatkową zaletą takiej formy wyrzutu (stożek, chmura) jest wnikanie rozpylonej substancji do dróg oddechowych napastnika, co potęguje efekt obezwładniający.

Gaz pieprzowy do 30 ml w sprayu jest skutecznym i legalnym narzędziem samoobrony, do którego nabycia nie są wymagane dodatkowe pozwolenia. Przekłada się to na popularność tego akcesorium, ponieważ dostępność w połączeniu z wysoką skutecznością są cenionymi przez wielu zaletami.

Zastosowanie gazu pieprzowego od 31 ml do 50 ml w spray'u powinno umożliwić oddalenie się na bezpieczną odległość oraz wezwanie pomocy. W sytuacji zagrożenia może to pozwolić na uniknięcie potencjalnych obrażeń. Warto nosić takie akcesorium do samoobrony przy sobie, dlatego w naszej ofercie gazy pieprzowe w spray'u dostępne są w różnych rozmiarach oraz kształtach. Dzięki temu łatwiej dobrać pojemnik do indywidualnych preferencji, tak aby jego przenoszenie było łatwe. Równie istotna jest umiejętność szybkiego dobycia gazu pieprzowego oraz natychmiastowego wycelowania.

Istnieją różne rodzaje gazów pieprzowych, natomiast w tej kategorii znajdują się takie, które wyrzucają substancję drażniącą w formie stożka (chmury). Ułatwia to trafienie celu znajdującego się w szybkim ruchu - kluczowym miejscem są przede wszystkim oczy, które ulegają silnemu podrażnieniu, czemu towarzyszy odczuwanie dezorientacji. Kolejną zaletą jest wnikanie rozpylonej substancji do dróg oddechowych napastnika, co przekłada się na spotęgowanie obezwładniającego efektu.

Ustaw kierunek malejący

67 produktów

Strona
 1. (7)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł 239,00 zł
  Oszczędzasz 39,01 zł
 2. (363)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł
 3. (123)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł
 4. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  145,00 zł
 5. (22)
  Wysyłka: Natychmiast
  22,99 zł 26,00 zł
  Oszczędzasz 3,01 zł
Ustaw kierunek malejący

67 produktów

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49