Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Buty MON

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz wygodne buty galowe, wojskowe spełniające normy służb mundurowych w naszym kraju, a także w krojach udoskonalonych pod względem ergonomii. Buty koszarowe oferowane przez nasz sklep przeznaczone są do codziennego użytkowania w terenie, podczas apelu, jak i na co dzień w biurze. Buty galowe wykonane zostały z licowej skóry bydlęcej, którą w łatwy i szybki sposób można wyczyścić i zaimpregnować.

Ustaw kierunek malejący

6 produktów

Ustaw kierunek malejący

6 produktów

    Dla wygody użytkowania buty wojskowe z tej kategorii wyposażono w anatomiczną wkładkę ze skóry naturalnej oraz wytrzymałą gumową podeszwę. W naszym sklepie wojskowe jednostki mogą się zaopatrzyć w męskie półbuty służbowe wzór 083, które z powodzeniem sprawdzą się w codziennej pracy oraz bardzo dobrze pasują do mundury galowego. Popularnym modelem są również męskie buty galowe typu lakierki we wzorze 918B/MON. Przeznaczone do użytkowania przez żołnierzy zawodowych wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP..

    Buty służbowe wykonane są przeważnie z wytrzymałej skóry bydlęcej I wyposażone w podeszwę wykonaną z gumy skóropodobnej typu tunisku. Do konserwacji I pielęgnacji obuwia galowego polecamy preparaty takich firm jak Nikwax, Magnum oraz Grangers. Stosowanie środków do impregnacji skóry wydłuża żywotność skóry kilkukrotnie.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49