Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Gazy pieprzowe w żelu

Schowaj Czytaj więcej

Dzięki żelowej konsystencji wyrzucana substancja drażniąca jest bardziej odporna na wiatr oraz mocniej przywiera do skóry i oczu napastnika. Można stosować w zamkniętych pomieszczeniach.

Gazy pieprzowe w formie żelu o dużym stężeniu środka obezwładniającego to bardzo skuteczny i szybki w działaniu produkt do samoobrony. Zasobnik gazu pozwoli obronić się przed napastnikiem, który znajduje się pod wpływem alkoholu czy środków psychoaktywnych. Gaz pieprzowy w formie żelowej wiązki jest mało podatna na czynniki atmosferyczne (wiatr, deszcz). Taka mieszanka łatwo przykleja się do ubrania i skóry. Dla twojego bezpieczeństwa zasobnik wyposażono w zawleczki zabezpieczające przed możliwością niekontrolowanego rozpylenia substancji drażniącej.

Żelowe gazy pieprzowe to bardzo skuteczna i zarazem bezpieczna forma samoobrony, która w razie konieczności można stosować na ulicy jak również w pomieszczeniach zamkniętych. Silne ciśnienie wyrzucanej wiązki jest mniej podatne na wiatr i inne warunki atmosferyczne. W sytuacji zagrożenia po trafieniu w napastnika gaz działa w ułamku sekundy powodując czasowe osłabienie wzroku spowodowane mimowolnym zamknięciem oczu oraz podrażnieniem spojówek, dodatkowo może spowodować podrażnienie układu oddechowego.

W naszym sklepie znajdziesz żelowe gazy pieprzowe takich uznanych firm jak Walther, Security Equipment Corporation (Sabre) czy Mace, których używają pracownicy służb mundurowych na całym świecie. Gazy paraliżujące w naszej ofercie sprzedażowej występują w pojemnościach od małych 15 ml zasobników, który bez problemu zmieści się nawet do małej kieszonce w plecaku czy damskiej torebce jak i dużych zasobnikach popularnie zwanych gaśnicami o pojemności powyżej 300 ml. Warto również wspomnieć o gazach pieprzowe od 91 ml do 200 ml, które są doskonałym kompromisem pomiędzy małymi, a dużymi gazami.Gazy oferowane przez nas są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Ustaw kierunek malejący

38 produktów

Strona
 1. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 339,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
Ustaw kierunek malejący

38 produktów

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49