ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE GODZINY

00 g 00 m 00 s

Gazy pieprzowe w żelu

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Forma wyrzutu mieszanki
Barwnik znakujący napastnika
Dioda LED
Kraj produkcji

39 produktów

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 339,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  263,49 zł 309,99 zł
  Oszczędzasz 46,50 zł

39 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Dzięki żelowej konsystencji wyrzucana substancja drażniąca jest bardziej odporna na wiatr oraz mocniej przywiera do skóry i oczu napastnika. Można stosować w zamkniętych pomieszczeniach.

Gazy pieprzowe w formie żelu o dużym stężeniu środka obezwładniającego to bardzo skuteczny i szybki w działaniu produkt do samoobrony. Zasobnik gazu pozwoli obronić się przed napastnikiem, który znajduje się pod wpływem alkoholu czy środków psychoaktywnych. Gaz pieprzowy w formie żelowej wiązki jest mało podatna na czynniki atmosferyczne (wiatr, deszcz). Taka mieszanka łatwo przykleja się do ubrania i skóry. Dla twojego bezpieczeństwa zasobnik wyposażono w zawleczki zabezpieczające przed możliwością niekontrolowanego rozpylenia substancji drażniącej.

Żelowe gazy pieprzowe to bardzo skuteczna i zarazem bezpieczna forma samoobrony, która w razie konieczności można stosować na ulicy jak również w pomieszczeniach zamkniętych. Silne ciśnienie wyrzucanej wiązki jest mniej podatne na wiatr i inne warunki atmosferyczne. W sytuacji zagrożenia po trafieniu w napastnika gaz działa w ułamku sekundy powodując czasowe osłabienie wzroku spowodowane mimowolnym zamknięciem oczu oraz podrażnieniem spojówek, dodatkowo może spowodować podrażnienie układu oddechowego.

W naszym sklepie znajdziesz żelowe gazy pieprzowe takich uznanych firm jak Walther, Security Equipment Corporation (Sabre) czy Mace, których używają pracownicy służb mundurowych na całym świecie. Gazy paraliżujące w naszej ofercie sprzedażowej występują w pojemnościach od małych 15 ml zasobników, który bez problemu zmieści się nawet do małej kieszonce w plecaku czy damskiej torebce jak i dużych zasobnikach popularnie zwanych gaśnicami o pojemności powyżej 300 ml. Warto również wspomnieć o gazach pieprzowe od 91 ml do 200 ml, które są doskonałym kompromisem pomiędzy małymi, a dużymi gazami.Gazy oferowane przez nas są nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49