Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Pałki teleskopowe GS

Schowaj Czytaj więcej

GS to pochodzący z Taiwanu producent pałek teleskopowych, kajdanek i innych akcesoriów obronnych. Pałki teleskopowe GS stanowią dobre narzędzia do samoobrony cechujące się świetną relacją ceny do jakości. W ofercie Militaria.pl znajdują się przede wszystkim pałki GS o sztywnej konstrukcji, które pozwalają nie tylko na zadanie ciosu, ale także podcięcie agresora czy też wykonanie dźwigni. Z kolei teleskopowa budowa umożliwia dyskretne przenoszenie pałki w formie złożonej. W komplecie z reguły znajduje się nylonowa lub skórzana kabura.

Konstrukcja pałki teleskopowej GS to najczęściej trzy stalowe segmenty, z czego pierwszy pełni rolę rękojeści. W zależności od wybranego modelu pałki, rękojeść może być pokryta tworzywem o antypoślizgowej fakturze lub miękką spienioną gumą. Rozłożenie pałki odbywa się poprzez wymach w górę lub w dół. Gdy pałka nie jest potrzebna można ją szybko złożyć prostopadle uderzając jej końcem w twarde podłoże. Złożenie i rozłożenie pałki może wydawać się proste, ale sprawna obrona z użyciem tego rodzaju narzędzia wymaga wcześniejszego treningu.

Pałki teleskopowe GS oferowane są w kilku różnych rozmiarach. W sprzedaży znajdują się bardzo krótkie modele w rozmiarze 12", które po złożeniu osiągają długość zbliżoną do markera. Tego rodzaju pałki są bardzo wygodne w transporcie, więc dobrze się sprawdzają w codziennym użytkowaniu. Oferujemy także pałki dłuższe, które co prawda są mnie dyskretne w przenoszeniu, ale mają większy zasięg i pozwalają na zadawanie mocniejszych ciosów. Ciekawym produktem oferowanym przez markę GS jest pałka rozkładana automatycznie.

Ustaw kierunek malejący

8 produktów

 1. (617)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł 89,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 2. (86)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł 109,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 3. (36)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,99 zł 149,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 4. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł 99,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
Ustaw kierunek malejący

8 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49