Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Latarki dla dzieci

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Wiązka światła
Tryby świecenia
Materiał obudowy
Klasa wodoszczelności
Klips w zestawie
Akumulator w zestawie
Opaska na głowę
Etui w zestawie

4 produkty

4 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Latarka dla dzieci jest przydatnym akcesorium, które sprawdzi się zarówno podczas wycieczek, jak i w codziennym zastosowaniu. Latarki dla dzieci zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych i ich bezpieczeństwie. Wśród modeli latarek dla dzieci w naszej ofercie można znaleźć np. kolorowe latarki czołowe. 

Kolorowa latarka dla dzieci jest nie tylko praktycznym narzędziem, ale także środkiem zabawy. Dzieci lubię odkrywać i eksplorować, a wygodna latarka przyda się do zabaw w ogrodzie, jak również podczas wycieczek outdoorowych z rodzicami lub w ramach zajęć szkolnych (na przykład do jaskiń, zamków).  

Latarka czołowa dla dzieci to jeden z najlepszych wyborów latarki dla pociechy. Dzięki wygodnej i regulowanej opasce bez problemu dopasujesz latarkę do obwodu głowy dziecka, która nie spadnie podczas zabaw i innych aktywności. Ponadto, dzięki latarce czołówce dla dziecka zachowana jest pełna swoboda ruchu, a strumień światła podąża za wzrokiem i głową dziecka. 

Latarki dla dzieci sprawdzą się w codziennych sytuacjach. Dzieci mogą je wykorzystać przy różnych zabawach jak na przykład do poszukiwania ukrytych przedmiotów, zabawy w detektywów lub w trakcie popołudniowych zabaw zimą. 

Warto zwrócić uwagę na różnorodny wybór latarek dziecięcych. Dostępne są tradycyjne modele, a także bardziej zaawansowane latarki z technologią ledową, które charakteryzuje trwałość i wydajność.  

Bez względu na to, czy szukasz latarki dla dziecka do codziennych zastosowań, czy też planujesz zakup latarki dziecięcej na kemping rodzinny, obóz harcerski, czy innych aktywności, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Przede wszystkim wybieraj modele dostosowane do wieku dziecka, przydatne też będzie sprawdzenie parametrów technicznych latarki dla dziecka takich jak: jasność światła, czas pracy na baterii lub ładowaniu, a także różne tryby pracy. W Militaria.pl znajdziesz między innymi latarki czołowe dla dzieci, które pochodzą od znanych i sprawdzonych producentów.