Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na piątek

00 g 00 m 00 s

Lornetki termowizyjne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Klasa wodoszczelności
Możliwość montażu celownika optycznego
Siatka celownicza
Tryby wyświetlania
Typ termowizora
Wbudowana pamięć
Schowaj Czytaj więcej

Lornetki termowizyjne umożliwiają obserwację otoczenia w warunkach ograniczonej widoczności, ponieważ łączą w sobie cechy tradycyjnej lornetki z technologią termowizyjną. Wykorzystywane są w wielu dziedzinach, takich jak: wojsko, bezpieczeństwo publiczne czy ratownictwo. Lornetki termowizyjne są zdolne do pracy nawet przy niekorzystnych warunkach pogodowych, co pozwala na uzyskanie wyraźnego obrazu podczas opadów śniegu, deszczu lub mgły. Oprócz tego, taki sprzęt pozwala na precyzyjny pomiar temperatury obiektów znajdujących się wokół użytkownika.

W ofercie Militaria.pl dostępne są lornetki termowizyjne zapewniające jasny i żywy obraz w ciągu dnia. Obraz jest płynny i nie zacina się nawet przy użyciu maksymalnego cyfrowego powiększenia. Część modeli wyposażono w funkcje nagrywania wideo i robienia zdjęć. Co więcej, wbudowany moduł Wifi umożliwia połączenie lornetki z urządzeniem mobilnym. Niektóre z lornetek są w pełni wodoszczelne, dzięki czemu są przystosowane do zanurzenia na głębokość do 1 metra na okres do nawet jednej godziny. Korpus lornetek jest wykonany m.in. ze stopu magnezu, który poprawia stabilność chwytu oraz zapewnia wytrzymałość na uderzenia i upadki.

Oferowane przez nas lornetki są również wyposażone w szereg dodatkowych funkcji, takich jak GPS i cyfrowy kompas magnetyczny. Urządzenia zapewniają wiele trybów wyświetlania obrazu, takich jak: White Hot, Black Hot, Red Hot, Image Fusion, Optical i Fusion. Lornetki zasilane są akumulatorami o dużej pojemności, które gwarantują bardzo długi czas pracy. Wybrane z nich wyposażone są w funkcję oszczędzania energii, a po oddaleniu urządzenia od oczu wyświetlacz automatycznie się wyłącza.

W ofercie Militaria.pl dostępne są lornetki termowizyjne marek, takich jak Pulsar oraz Hikvision.