Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s
 • Maskowanie snajpera - odzież i akcesoria

  Maskowanie snajpera jest elementem taktyki, która pozwala na ukrycie swojej obecności podczas różnych działań. Z maskowania korzystają głównie snajperzy pracujący w wojsku, ale również sprawdzi się w innych służbach mundurowych lub podczas rozgrywek airsoftowych czy paintballowych. Wśród elementów składających się na maskowanie snajpera znajdują się między innymi siatki, farby czy taśmy i włóczki. 

  Podstawą maskowania jest strój maskujący. Najczęściej stroje maskujące tworzone są w różnych wariantach kamuflażu. W naszym sklepie dostępne są między innymi stroje maskujące w kamuflażu pustynnym desert camo, klasycznym leśnym woodland czy śnieżnym snow camo. Bez problemu dopasujesz wzór stroju maskującego do konkretnego otoczenia. 

  Strój snajpera w kamuflażu składa się najczęściej z kompletu: spodnie, bluza i nakrycie głowy w tym samym wzorze. Strój ten można uzupełnić o na przykład szal snajperski w odpowiednim wzorze. Istotne jest, aby pamiętać, że kamuflaż snajperski nie ogranicza się jedynie do ukrycia samego snajpera. Konieczne jest także ukrycie ekwipunku i broni snajperskiej. 

  Przygotowując kamuflaż snajperski na różne okazje, warto także pamiętać o częściach ciała, które pozostają odkryte, jak na przykład twarz czy dłonie. Do zamaskowania tych części można wykorzystać farby maskujące. W Militaria.pl znajdziesz wydajne farby, które są bezpieczne dla skóry oraz farby przeznaczone do maskowania między innymi broni i jej replik.  

  Strój snajpera jest dobrym wyborem nie tylko dla żołnierzy i fanów ASG czy outdooru. Takie wyposażenie przydatne będzie także na przykład fotografom i obserwatorom przyrody. Obserwacja dzikich zwierząt będzie skuteczniejsza, jeżeli obserwator nie spłoszy zwierząt, dlatego warto wybrać jeden z naszych zestawów. 

  Jeżeli poszukujesz skutecznych i dobrych środków do wykonania maskowania snajpera, koniecznie sprawdź ofertę sklepu Militaria.pl. Nasz asortyment obejmuje zarówno odzież, jak i maskujące akcesoria dodatkowe.