Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Granatniki, granaty i miny ASG

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 10. Zniżka procentowa
Dostępność
Cena
Zastosuj

24 produkty

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł
 2. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  869,00 zł
 3. (6)
  Wysyłka: Natychmiast
  199,99 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  499,99 zł
 5. (1)
  Wysyłka: w 24 godziny
  219,00 zł
 6. (1)
  Wysyłka: 3 dni
  650,00 zł
 7. (7)
  Wysyłka: 3 dni
  219,00 zł
 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

 13. Brak towaru

 14. Brak towaru

 15. Brak towaru

 16. Brak towaru

24 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Granaty i granatniki w ASG zdecydowanie zwiększają szanse w walce z wieloma napastnikami lub w sytuacji, gdy nie ma możliwości dokładnego wycelowania. Grad kulek wylatujących z lufy granatnika potrafi niejednokrotnie powstrzymać nacierającego wroga w bardzo skuteczny sposób. Zarówno airsoftowe granaty, jak i granatniki wzorowane są na palnych odpowiednikach. Standardowa średnica granatu ASG to 40 mm, dokładnie tak jak w palnym odpowiedniku. Granaty i miny napędzane są sprężynowo lub gazem — zarówno sprężonym dwutlenkiem węgla, jak i green gazem.

Do wystrzeliwania granatów ASG niezbędny jest granatnik. Airsoftowe granatniki dostępne są w konstrukcjach samodzielnych przypominających karabin lub strzelbę oraz modele dedykowane do montażu pod repliką broni — na przykład pod chwytem karabinka M4. Wśród granatników występują również modele przypominające wyrzutnie rakiet, takie jak RPG lub AT4. Do ich użycia niezbędne są granaty ASG 40 mm.
Producenci granatów do ich wytworzenia stosują metal, w tym aluminium obrabiane na maszynach numerycznych CNC. Oprócz granatów dedykowanych do użycia z granatnikami dostępne są modele ręczne. Napędzane gazem mogą po wybuchu wyrzucać z siebie kulki lub wydawać głośny huk. Miny gazowe dedykowane do rozgrywek ASG występują w formie min potykaczy lub min przeciwpiechotnych. W zależności od konstrukcji miny po aktywacji mogą wyrzucać kulki, proszek lub wodę. Do wytworzenia min ASG stosowane jest przede wszystkim wytrzymałe tworzywo sztuczne. Dostępne są również modele detonowane zdalnie przy pomocy pilota.