Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Broń hukowa, alarmowa, straszaki

Schowaj Czytaj więcej

Pistolet hukowy zwany także straszakiem to skuteczne narzędzie do samoobrony. Użytkownik broni hukowej może np. odstraszyć włamywaczy czy agresywne zwierzęta. Pistolet hukowy bez zezwolenia jest także skutecznym środkiem do zaalarmowania otoczenia, a więc pełni nie tylko rolę związaną z odstraszaniem potencjalnych napastników. Donośny huk, który generują straszaki może skutecznie zasygnalizować lokalizację osoby, która na przykład potrzebuje ratunku. Broń hukowa wraz z wykorzystaniem odpowiednich nasadek daje możliwość wystrzeliwania rac.

Ustaw kierunek malejący

46 produktów

Strona
 1. (113)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,00 zł
 2. (89)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł
 3. (42)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  54,90 zł 61,90 zł
  Oszczędzasz 7,00 zł
Ustaw kierunek malejący

46 produktów

Strona

  Stosowanie rac w broni hukowej może pozwalać na uzyskanie efektu w postaci rozbłysku np. w kolorze czerwonym, żółtym, zielonym czy innym - race są oferowane w wielu wariantach kolorystycznych, spośród których można wybierać. W związku z tym rewolwery i pistolety hukowe w połączeniu z racami, stają się rakietnicą i mogą służyć do celebrowania podczas takich okazji jak na przykład Nowy Rok czy impreza firmowa. Oczywiście race bez problemu spełnią także funkcję sygnalizacyjną w sytuacjach zagrożenia, co w określonych sytuacjach sprawia, że broń hukowa może być bezcenna.

  Broń hukowa często charakteryzuje się wyglądem, który stanowi szczegółowe odzwierciedlenie jej prawdziwych odpowiedników w postaci broni ostrej, szczególnie w przypadku modeli na amunicję 9 mm pak. Sprawia to, że z reguły potencjalny napastnik nie będzie w stanie dokonać szybkiej oceny pozwalającej na jednoznaczne stwierdzenie, że broń hukowa nie jest bronią ostrą. Właśnie dlatego często może dojść do zniechęcenia agresora już po samym wyjęciu pistoletu czy rewolweru hukowego, bez oddawania strzałów. Straszaka warto więc mieć przy sobie.

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49