Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Noże rzeźbiarskie do drewna

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór noży do woodcarvingu, czyli rzeźbienia w drewnie oraz akcesoria niezbędne do pracy z tym naturalnym materiałem. W naszym sklepie znajdziesz noże do drewna takich firm jak np. szwedzka Mora, które zostały zaprojektowane z najwyższą dbałością i z wykorzystaniem wytrzymałych materiałów, aby zapewnić komfort podczas długotrwałej i żmudnej pracy przy drewnie.

Oprócz standardowych noży z klasycznym płaskim ostrzem posiadamy również specjalistyczne noże (dłuta) łyżkowe z krawędzią tnącą znajdującą się z obu stron ostrza, taki typ ostrza doskonale nadaje się do precyzyjnych prac przy rzeźbach ze wklęsłymi wyoblonymi kształtami i elementami. Nasza oferta noży do drewna kierowana jest przede wszystkim do stolarzy, rzeźbiarzy oraz rzemieślników, którzy poszukują precyzyjnych i dobrze wykonanych narzędzi do pracy i tworzenia sztuki.Do produkcji głowni w nożach do woodcarvingu producenci stosują wysokiej jakości hartowaną stal węglową oraz stal nierdzewną.

Do cięższej pracy przy większych elementach polecamy ośnik Mora z podwójnym uchwytem, które bardzo dobrze zastępuje ręczny strug do obróbki, skrawania drewna i materiałów drewnopochodny. W tej kategorii znajdziesz noże do drewna o różnych rozmiarach i różnych kształtach ostrza, będziesz mógł bez problemu skompletować cały zestaw narzędzi do pracy z różnymi rodzajami drewna. W większości oferowanych przez nas modeli bezpieczeństwo podczas pracy przy drewnie zapewnia ergonomiczne wyprofilowana rękojeść wykonana z drewna lub wytrzymałego tworzywa.

Ustaw kierunek malejący

21 produktów

 1. (13)
  Wysyłka: Natychmiast
  64,90 zł
 2. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  297,00 zł 330,00 zł
  Oszczędzasz 33,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  129,00 zł
 4. (4)
  Wysyłka: w 24 godziny
  149,00 zł
 5. (4)
  Wysyłka: w 24 godziny
  129,00 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Brak towaru
  739,80 zł 822,00 zł
  Oszczędzasz 82,20 zł
Ustaw kierunek malejący

21 produktów

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49