WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40%
Natychmiastowa wysyłka! Darmowa dostawa od 99 zł!

Portfele antykradzieżowe z ochroną RFID

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

36 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  249,00 zł 285,00 zł
 2. Brak towaru

 3. Brak towaru

36 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Portfel antykradzieżowy to innowacyjne akcesorium, które zapewnia ochronę kart zbliżeniowych (takich jak karty kredytowe, identyfikatory) przed kradzieżą danych. Projektowane są z myślą o bezpieczeństwie zarówno środków finansowych, jak i danych osobowych. 

Główną cechą wyróżniającą portfel RFID jest wyposażenie go w specjalną warstwę, która zabezpiecza przed skanowaniem i niepożądanym odczytem danych z chipów kart. Technologia RFID (Radio-Frequency Identification) coraz częściej wykorzystywana jest przez przestępców do kradzieży danych, a sama kradzież odbywa się poprzez zbliżenie skanera do portfela. Dlatego też z uwagi na postępującą cyfryzację danych, bezpieczny portfel jest kluczowym elementem, ponieważ cyberzagrożenia rozwijają się tak szybko, jak sama technologia. 

Portfel z ochroną kart dostępny jest w różnych wariantach, zróżnicowanych pod kątem rozmiarów lub kolorystyki. Niezależnie od preferencji, każdy z dostępnych w naszej ofercie portfeli wyposażony jest w technologię blokującą nieuprawniony dostęp do kart. Portfele antykradzieżowe spełniają także podstawową funkcję standardowego portfela — dzięki licznym przegrodom i kieszeniom umożliwiają organizację dokumentów i pieniędzy. Ponadto, często wykonane są ze wzmocnionych materiałów takich jak na przykład Cordura. Dzięki temu chronią nie tylko przed nieautoryzowanym dostępem do kart zbliżeniowych, ale również przed uszkodzeniami mechanicznymi i działaniem wody. 

Portfele RFID sprawdzą się zarówno jako wyposażenie na co dzień, jak i będą świetnym akcesorium na podróże. Cyberprzestępczność jest zjawiskiem, które staje się coraz bardziej zagrażające także w życiu codziennym w miejscach powszechnie dostępnych, jak na przykład komunikacja miejska czy galerie handlowe. Z tego właśnie powodu portfele antykradzieżowe są rozsądnym wyborem. Oprócz zapewniania realnej ochrony wzmacniają także nasze poczucie bezpieczeństwa.  

Niezależnie od tego, czy jesteś podróżnikiem, czy prowadzisz aktywny tryb życia lub każdego dnia przemieszczasz się do pracy, portfel antykradzieżowy może stać się nieodłącznym elementem Twojego wyposażenia. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór portfeli antykradzieżowych, z którego z pewnością wybierzesz odpowiedni portfel, dzięki któremu zyskasz ochronę i poczucie bezpieczeństwa.