Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Breloki, breloczki do kluczy męskie, na prezent

Schowaj Czytaj więcej

Breloki do kluczy o różnych kształtach i wzorach. Oferujemy zarówno solidne breloki do kluczy wykonane z metalu, jak i lżejsze wersje z tworzyw sztucznych. Miłośnikom militariów polecamy w szczególności modele wytworzone z oryginalnej amunicji np. naboju .308. Niektóre wersje wyposażono dodatkowo w wycięty otwór, dzięki któremu brelok do kluczy może zostać wykorzystany jako otwieracz do butelek. Breloki w kształcie amunicji pozbawiono cech bojowych, więc ich noszenie nie stwarza zagrożenia.

Ustaw kierunek malejący

141 produktów

  1. Wysyłka: Natychmiast
    21,90 zł
  2. Wysyłka: Natychmiast
    21,90 zł
Ustaw kierunek malejący

141 produktów

    Breloczki dla kluczy to bardzo przydatna ozdoba, której noszenie znacznie zmniejsza ryzyko zagubienia kluczy. Taki brelok może jednocześnie pełnić rolę praktycznego i przydatnego gadżetu. W szerokiej ofercie breloczków od Militaria.pl można znaleźć np. wersje z różnego rodzaju narzędziami. Ciekawym produktem jest także brelok wyposażony w różnokolorowe karabinki, co pozwala na łatwe oznaczenie kluczy. Inne oferowane przez nas breloczki dla kluczy mogą pełnić rolę latarki, zapalniczki czy nawet schowka na banknoty.
    Dla osób poszukujących dyskretnego narzędzia do samoobrony stworzono wersje z gazem pieprzowym oraz breloki-kubotany. Fanów militarnego stylu powinny z kolei zainteresować produkowane przez polską markę Haasta breloki będące miniaturowymi replikami broni. Cechą charakterystyczną tych breloków jest solidne wykonanie z metalu i pokrycie grafitowym niklem. W efekcie producentowi udało się uzyskać breloka o ciekawej barwie. W sprzedaży można znaleźć np. model w kształcie pistoletu maszynowego MP5SD6, rewolweru SW-617 czy karabinka M16.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49