Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Gazy pieprzowe - do samoobrony, bez pozwolenia

Schowaj Czytaj więcej

Nocne powroty do domu? Niebezpieczna okolica? Planujesz wyjazd z małym bagażem? Gaz pieprzowy to prosty i skuteczny sposób by zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. Zmieści się nawet w najmniejszej damskiej torebce. Urządzenie obronne w postaci ręcznego miotacza gazu powoduje u napastnika ostre łzawienie, pieczenie oczu i ogólne podrażnienie górnych dróg oddechowych. Gazy obronne dają atakowanej osobie czas na ucieczkę, wezwanie policji lub obezwładnienie napastnika.

Na posiadanie gazu pieprzowego nie jest wymagane zezwolenie, a uzasadnione użycie w sytuacji zagrożenia z pewnością nie będzie uznane za przekroczenie granic obrony koniecznej. W sklepie Militaria.pl dostępne są gazy pieprzowe o różnej pojemności i mocy działania. Oferujemy m.in. gaz pieprzowy policyjny wyrzucający substancję drażniącą w formie stożka (chmury) oraz gaz pieprzowy w żelu umożliwiający dokładne ukierunkowanie strumienia. W sprzedaży posiadamy także dedykowane gazy pieprzowe dla kobiet, które wyglądem przypominają szminkę. Brelok gaz łatwo przytroczymy na przykład do pęku z kluczami.

Gazy pieprzowe są wysoce skuteczne, a jednocześnie nietoksyczne. Działają na osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Zawierają substancję drażniącą, której uwolnienie doprowadza do silnego podrażnienia oczu, czego efektem jest ból i łzawienie, dlatego potocznie mówi się na nie gaz łzawiący. Gaz pieprzowy wnika także do dróg oddechowych, potęgując efekt obezwładniający. Gaz z barwnikiem zawiera w składzie substancje znakujące, które w późniejszym czasie pozwalają na łatwiejszą identyfikację napastnika.

Ustaw kierunek malejący

246 produktów

  1. (75)
    Wysyłka: Natychmiast
    45,00 zł 49,99 zł
    Oszczędzasz 4,99 zł
Ustaw kierunek malejący

246 produktów

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49