ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE GODZINY

00 g 00 m 00 s

Szorty 5.11 Tactical

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Schowaj Czytaj więcej

Szorty 5.11 Tactical idealnie sprawdzają się w trakcie realizacji zadań taktycznych. To właśnie z myślą o tego rodzaju działaniach zostały stworzone popularne modele Taclite i Stryke, w których zastosowano wytrzymały materiał z wzmocnionymi szwami. Spodenki 5.11 wyposażono także w praktyczne kieszenie, w tym specjalne na magazynki. Producent nie skupia się jednak wyłącznie na odzieży taktycznej. W jego ofercie znajdują się również szorty, które śmiało można zabrać na wypad outdoorowy lub trening w siłowni. Zarówno w wersji dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

Szorty 5.11 Tactical to świetna propozycja dla osób poszukujących trwałych i praktycznych krótkich spodenek. Duża liczba wariantów i zastosowań sprawia, że idealne dla siebie szorty wybiorą zarówno funkcjonariusze organów ścigania, jak i pasjonaci militarów czy outdooru. Główna cecha wszystkich spodenek 5.11 Tactical to wysoka jakość wykonania i zastosowanie zaawansowanych technologii. Szorty 5.11 Tactical produkowane są w wersji dla kobiet i dla mężczyzn.

Wśród technologii stosowanych przez producenta znajduje się m.in. materiał Flex-Tac™ który jest wytrzymały, elastyczny i wygodny. Producent często pokrywa spodenki warstwą teflonu, która zwiększa ich odporność na brud i wilgoć. Warto również wspomnieć o licznych kieszeniach, w tym do użytku taktycznego oraz zamkach renomowanej japońskiej marki YKK. W ofercie 5.11 Tactical znajdują się także spodenki sportowe np. idealny na siłownię model Forge. Wyposażono go w wentylujące wstawki z siatki mesh i technologię Anti-Odor, która zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49