Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Gazy pieprzowe dla kobiet

Schowaj Czytaj więcej

W tym dziale odnajdziesz gazy pieprzowe dla kobiet pozwalające skutecznie obronić się przed napastnikiem. Zasobniki niektórych gazów obronnych przypominają przedmioty takie, jak brelok, szminka czy perfumy które na co dzień mogą znajdować się w każdej damskiej torebce. Zbiorniki gazów pieprzowych dostępnych w naszej ofercie mają różne pojemności, kolory i kształty. Wybierając gaz pieprzowy dla dziewczyny zwróć uwagę, że poszczególne modele zawierają dodatkowo barwnik UV. Pozwala on łatwiej zidentyfikować osobę, wobec której gaz pieprzowy został użyty.

Czy wiesz, że gaz pieprzowy działa drażniąco na oczy i błony śluzowe? W zasobniku jest mocno drażniąca substancja, której rozpylenie natychmiast dezorientuje przeciwnika. Dzięki temu, masz czas na ucieczkę i wezwanie pomocy. Gazy pieprzowe do 30 ml dla kobiet dostępne w naszej ofercie są poręczne, dyskretne i wygodne w użyciu. Pamiętaj, aby celować nimi w oczy, nos, usta napastnika. Najlepiej wybrać gazy pieprzowe dla kobiety o dużej zawartości MC w wyrzucanej mieszance. Warto wiedzieć, że gaz obezwładniający dla dziewczyny o pojemności 15 ml wystarczy tylko na jedno użycie.

Gazy pieprzowe dla dziewczyny mogą być uwalniane w formie chmury/stożka albo strumienia, mieć konsystencję piany lub żelu. Należy zdawać sobie sprawę, że żel wymaga nieco większej precyzji i celności. Jak zneutralizować skutki przypadkowego użycia gazu pieprzowego? Po pierwsze nie panikuj, nie trzyj oczu ani twarzy. Umyj dokładnie ręce i przemyj twarz mlekiem lub specjalną chusteczką dekontaminacyjną (neutralizatorem gazu pieprzowego). Jeśli nosisz soczewki - wyjmij je. Następnie umyj twarz zimną wodą.

Ustaw kierunek malejący

64 produkty

Strona
 1. (75)
  Wysyłka: Natychmiast
  45,00 zł 49,99 zł
  Oszczędzasz 4,99 zł
 2. (363)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł
Ustaw kierunek malejący

64 produkty

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49