Zamów dziś do 21:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Długopisy taktyczne, notesy wodoodporne

Schowaj Czytaj więcej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą notesów wodoodpornych i akcesoriów do pisania w terenie. Jak wiadomo, często podczas wypraw outdoorowych lub na poligonie nie ma czasu lub możliwości na dokonywanie notatek na swoim smartfonie, a robienie notatek często jest kluczowym elementem podczas wyprawy, zwłaszcza jeśli chcielibyśmy obyć się bez żadnej elektroniki. Taki rodzaj turystyki staje się coraz popularniejszy wśród osób z całego świata i zakłada ruszenie na łono natury bez telefonu, zegarka czy GPS-u. Telefon jest urządzeniem zawodnym, zwłaszcza gdy nie mamy zasięgu sieci lub połączenia z internetem. Dodatkowo podczas survialowych wypraw często może zdarzyć się jego awaria na skutek zamoczenia lub rozbicia. W takim przypadku zawsze warto mieć choćby najprostszy długopis z notatnikiem. Dzięki niemu możemy naszkicować prostą mapę terenu, zapisać drogę powrotną lub spisać sobie najważniejsze wskazówki dotyczące przetrwania w lesie.

Ustaw kierunek malejący

96 produktów

 1. (8)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 379,00 zł
  Oszczędzasz 80,00 zł
 2. (22)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł 39,00 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
 3. (39)
  Wysyłka: Natychmiast
  12,00 zł
 4. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  34,00 zł 39,00 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
 5. (55)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł
 7. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł
Ustaw kierunek malejący

96 produktów

  W naszej ofercie znajdują się popularne notesy wodoodporne oraz długopisy taktyczne stanowiące małe udogodnienie, lecz niezakłócające naszej więzi z naturą. Najpopularniejsze są notesy firmy riite in the rain, które można zabrać ze sobą w każdą podróż, nie tylko do lasu. Ich kompaktowy rozmiar oraz wodoodporność gwarantują świetną funkcjonalność i pozwolą trzymać notatki zawsze przy sobie, bez obawy o ich utratę w przypadku zamoknięcia. Często korzystają z nich wytrawni buschcrafterzy, harcerze czy żołnierze podczas ćwiczeń poligonowych oraz szkoleń z tematyki survivalu. Kiedy już znajdziemy odpowiedni notes, dobrze jest zadbać o odpowiednie narzędzie do pisania. Poza standardowymi ołówkami, które sprawdzą się zawsze i wszędzie, dysponujemy także ofertą długopisów taktycznych przystosowanych do ciężkich, leśnych warunków oraz specjalną linię długopisów przeznaczoną do notesów wodoodpornych. Są one wykonane najczęściej z metalu, aby nie uległy uszkodzeniu się podczas trudów podróży. Ciekawą alternatywą są także długopisy z latarką, które zapewnią tak potrzebne światło podczas pisania w nocy lub warunkach słabego oświetlenia, np. zmierzchu.

  Jest więc wiele powodów, abyś na najbliższą wyprawę wyposażył się w notesy wodoodporne. Może rzeczywiście zajdzie sytuacja, że będziesz ich dramatycznie potrzebować? Z ich wagą nieprzekraczającą kilkunastu gramów to żaden dodatkowy ciężar, a ich zastosowanie jest na tyle wszechstronne, że warto umieścić taki gadżet w plecaku przed zbliżającą wyprawą do lasu lub w góry. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą pisaków, zwłaszcza długopisów z latarką - jest to także ciekawe rozwiązanie nie tylko do lasu, lecz na co dzień. Tego typu sprzęt pełni od razu dwie funkcje, a znajduje się w jednym, małym, przenośnym urządzeniu, które zawsze możesz mieć przy sobie – czy to podczas powrotu z pracy, aby oświetlić sobie nieoświetloną ścieżkę, bądź aby podświetlić zamek od drzwi samochodu lub domu, gdy mamy problem z trafieniem kluczykiem do zamka. Zapraszamy do opisów poszczególnych modeli, aby dowiedzieć się więcej na dany temat, a z pewnością jakiś przedmiot przypadnie ci do gustu!

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49