Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Pałki teleskopowe ESP

Schowaj Czytaj więcej

Pałki teleskopowe ESP wzorowane są na legendarnych pałkach amerykańskiej firmy ASP. Stanowią trwałe i bardzo skuteczne narzędzie do samoobrony. Pozwalają na zadawanie mocnych uderzeń, co nie tylko pomoże odeprzeć atak napastnika, ale także umożliwi np. rozbicie szyby. Większość pałek ESP wytwarzana jest z niezwykle trwałej stali hartowanej. Z kolei teleskopowa konstrukcja pozwala na przenoszenie pałki w stanie złożonym i szybkie rozłożenie jej w sytuacji zagrożenia. Pałki teleskopowe ESP znajdujące się w ofercie Militaria.pl są dostępne bez zezwolenia.

ESP, czyli Euro Security Products to czeski producent pałek teleskopowych i innych akcesoriów obronnych. Pałki teleskopowe ESP wyróżniają się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. W sprzedaży posiadamy modele o różnych rozmiarach. Oferujemy zarówno krótsze i bardziej dyskretne w przenoszeni pałki o długości od 16", jak i długie modele w rozmiarze do 26” dla osób poszukujących produktów o znacznym zasięgu i sile uderzenie. Większość pałek ESP wytwarzana jest ze stali hartowanej, co daje gwarancję, że nie ulegną deformacji w trakcie użytkowania.

Marka ESP produkuje sprzęt na terenie Unii Europejskiej, co gwarantuje wysoką jakość wytwarzanych produktów. Świadczą o tym międzynarodowe atesty oraz to, że produkty ESP znajdują się na wyposażeniu policji i służb ochrony w wielu krajach na świecie. Jednocześnie należy pamiętać, że skuteczna obrona z użyciem pałki teleskopowej wymaga wcześniejszego treningu i nabycia umiejętności posługiwania się tego rodzaju sprzętem. Z tego względu ESP oferuje także wersje treningowe pałek, których rdzeń osłonięty jest miękką pianką.

Ustaw kierunek malejący

19 produktów

 1. (53)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł
 2. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  179,99 zł
Ustaw kierunek malejący

19 produktów

   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49