Chat with us, powered by LiveChat

Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę!

Pałki teleskopowe ESP

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Sposób blokowania
Materiał segmentów
Materiał rękojeści pałki
Kabura w komplecie z pałką
Kraj produkcji

21 produktów

 1. (56)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  189,99 zł
 3. Brak towaru

 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

21 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Pałki teleskopowe ESP wzorowane są na legendarnych pałkach amerykańskiej firmy ASP. Stanowią trwałe i bardzo skuteczne narzędzie do samoobrony. Pozwalają na zadawanie mocnych uderzeń, co nie tylko pomoże odeprzeć atak napastnika, ale także umożliwi np. rozbicie szyby. Większość pałek ESP wytwarzana jest z niezwykle trwałej stali hartowanej. Z kolei teleskopowa konstrukcja pozwala na przenoszenie pałki w stanie złożonym i szybkie rozłożenie jej w sytuacji zagrożenia. Pałki teleskopowe ESP znajdujące się w ofercie Militaria.pl są dostępne bez zezwolenia.

ESP, czyli Euro Security Products to czeski producent pałek teleskopowych i innych akcesoriów obronnych. Pałki teleskopowe ESP wyróżniają się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. W sprzedaży posiadamy modele o różnych rozmiarach. Oferujemy zarówno krótsze i bardziej dyskretne w przenoszeni pałki o długości od 16", jak i długie modele w rozmiarze do 26” dla osób poszukujących produktów o znacznym zasięgu i sile uderzenie. Większość pałek ESP wytwarzana jest ze stali hartowanej, co daje gwarancję, że nie ulegną deformacji w trakcie użytkowania.

Marka ESP produkuje sprzęt na terenie Unii Europejskiej, co gwarantuje wysoką jakość wytwarzanych produktów. Świadczą o tym międzynarodowe atesty oraz to, że produkty ESP znajdują się na wyposażeniu policji i służb ochrony w wielu krajach na świecie. Jednocześnie należy pamiętać, że skuteczna obrona z użyciem pałki teleskopowej wymaga wcześniejszego treningu i nabycia umiejętności posługiwania się tego rodzaju sprzętem. Z tego względu ESP oferuje także wersje treningowe pałek, których rdzeń osłonięty jest miękką pianką.