Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Nosidełka turystyczne dla dzieci

Schowaj Czytaj więcej

Nosidło turystyczne to znakomite akcesorium, dzięki któremu rodzice będą mogli ze swoją pociechą wybrać się na bezpieczną i wygodną pieszą wędrówkę. Nosidła turystyczne to komfortowe rozwiązanie zarówno dla rodzica, jak i dziecka.

Nosidło zostało zaprojektowane, tak by pełnić podwójną funkcję, zarówno plecaka, jak i nosidła dla dziecka. Wykonane z wysokiej jakości materiałów są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wyposażenie nosidła w licznie kieszenie pozwala na przenoszenie niezbędnych akcesoriów i drobiazgów pod ręką. Regulowany system noszenia, składający się z ramion i pasa biodrowego umożliwia zabranie dziecka na każdą wycieczkę, nawet w góry.

Nosidła turystyczne wyposażone są w szereg udogodnień zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Specjalny, montowany daszek chroni dziecko przed wpływem negatywnych warunków atmosferycznych, a miękka wyściółka gwarantuje komfort podczas długiej wędrówki. Elementy stykające się z ciałem pokryte są przewiewną siatką, która zapewnia komfort termiczny rodzica.

Ustaw kierunek malejący

3 produkty

Ustaw kierunek malejący

3 produkty

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49