Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Gazy pieprzowe Sabre

Schowaj Czytaj więcej

Gazy amerykańskiej marki Sabre. Niniejszy dział obejmuje gazy pieprzowe Sabre. Podręczne zasobniki gazu obronnego pozwalają skutecznie obronić się przed napastnikiem. Gazy pieprzowe Sabre są nietoksyczne oraz w pełni bezpieczne dla środowiska. Oferta gazów zawiera wiele propozycji przeznaczonych specjalnie dla kobiet. Gaz pieprzowy Sabre bez problemu zmieści się w małej torebce. Zasobnik gazu obronnego można również przymocować do kluczy w formie breloka o ile został on wyposażony w zaczep. Dzięki temu będziesz mieć go zawsze pod ręką.

Gazy pieprzowe Sabre mają przydatne rozwiązania, które w określonych sytuacjach mogą być trudne do przecenienia. Przykładowo gaz Sabre może zawierać składniki widoczne w świetle ultrafioletowym, co przekłada się na możliwość późniejszej identyfikacji napastnika. Pomocne jest również to, iż pojemniki są często wyposażone w zabezpieczenie ograniczające możliwość niekontrolowanego rozpylenia. Dla osób pragnących zawsze mieć gaz pieprzowy przy sobie, które nie chcą zwracać na siebie dodatkowej uwagi, Sabre ma szczególne pojemniki, które wyglądem przypominają np. długopis czy szminkę.

Możliwości związane z niepozornym wyglądem gazu pieprzowego Sabre, połączone z silnym stężeniem kapsaicyny alkalidowej dają poczucie bezpieczeństwa. To łatwe w użyciu narzędzia, które po wyrzuceniu substancji drażniącej powodują podrażnienia miejsc mających z nią kontakt. Kluczowe jest trafienie napastnika w twarz, ponieważ doprowadza to do skutecznego zniechęcenia w zakresie kontynuowania agresywnych działań. Gaz pieprzowy od 51 ml do 90 ml jest w stanie obezwładnić dorosłego człowieka, również znajdującego się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Ustaw kierunek malejący

55 produktów

Strona
  1. (75)
    Wysyłka: Natychmiast
    45,00 zł 49,99 zł
    Oszczędzasz 4,99 zł
Ustaw kierunek malejący

55 produktów

Strona
     
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49