Zamów teraz - dostawa jutro!

Race świetlne i hukowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

6 produktów

6 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Przedstawiamy kategorię, w której prezentujemy race świetlne oraz ratunkowe. Posiadamy szeroki asortyment zestawów rac przeznaczonych do wykorzystywania z pistoletami hukowymi. Po zastosowaniu odpowiedniej nakładki na pistolet hukowy, pracuje on jako rakietnica. Race świetlne i race ratunkowe to niezbędne wyposażenie podczas wszelakich wypraw i podróży. W razie potrzeby pomogą zasygnalizować nasze położenie i zwiększyć szanse na szybki ratunek. Mogą też posłużyć w kryzysowej sytuacji do odstraszenia dzikich zwierząt. Race ratunkowe są w wyposażeniu statków oraz innych maszyn, aby w momencie problemów pokazać ratownikom swoje położenie.

Wystrzeliwując race takiego rodzaju można przekazać wiele istotnych informacji. Jeżeli jesteś osobą pasjonująca się górskimi wyprawami lub lubisz weekendowe wypady za miasto, warto abyś zawsze posiadał ze sobą racę ratunkową. Warunki atmosferyczne często są nieprzewidywalne przez co w trakcie podróży należy być przygotowanemu na wszystko. Niestety zła widoczność spowodowana deszczem lub mgłą może utrudnić akcję poszukiwawczą oraz ratunkowa w trakcie wypadku. Posiadając taką racę świetlną możesz pomóc sobie lub innej poszkodowanej osobie. Przez wiele lat race ratunkowe były kojarzone głownie z podróżami i wypadkami.

Jednak nie są one używane tylko w trudnych sytuacjach. Obecnie coraz częściej są wykorzystywane do ulepszenia różnego rodzaju imprez. Możliwe jest ich zastosowanie podczas imprez okolicznościowych, gdzie mogą zapewnić ciekawe widowisko wizualne i dźwiękowe. Możesz zaskoczyć swoich gości wykorzystując kolorowe race świetlne na urodzinach lub weselu. Za pomocą rac świetlnych możesz także hucznie zakończyć stary rok i przywitać nowy. Kolebką rac świetlnych i hukowych są Chiny. Stamtąd się wywodzą i tam zostały wymyślone. Pierwotnie był to tylko sam huk. Efektów wizualnych znanych nam dzisiaj jeszcze nie było. Nie zmienia to faktu, że głośne wybuchy, przypominające wybuch dzisiejszej petardy, przyciągały ludzi i były ogromną atrakcją.

Zestawy rac świetlnych dostępne w naszym składają się z 10 rac w różnych kolorach. W zależności od wybranego zestawu race będą miały kolor żółty, niebieski, czerwony, biały i zielony. Dysponujemy również zestawami rac, które po zapaleniu będą miały kolor czerwony lub zielony. Race można wystrzeliwać za pomocą typowego pistoletu hukowego zaopatrzonego w specjalny model nasadki. Chcąc rozpocząć korzystanie z rac ratunkowych należy zadbać o najwyższe środki bezpieczeństwa. Warto dokładnie zapoznać się ze sposobem ich użytkowania, aby w bezpieczny sposób dla siebie i innych, móc z nich korzystać. Proponowane przez sklep Militaria.pl race ratunkowe pochodzą z takich firm jak: Zink- Fauerwerk, Pirotecnica Manna Neapol czy Umarex. Są to firmy od lat zajmujące się produkcją wyrobów pirotechnicznych. Produkty oferowane przez te firmy są kierowane do profesjonalistów, ale także dla prywatnych użytkowników. Wybieramy znanych i sprawdzonych producentów, ponieważ pragniemy zaoferować naszym klientom tylko bezpieczne i sprawdzone produkty. Ważnym dla nas aspektem jest gwarancja jakości sprzedawanych przez nas produktów. W ofercie sklepu Militaria.pl znajdą Państwo szeroki asortyment rac świetlnych, które można wykorzystać na wiele sposobów. Kolorowe zestawy rac przeznaczone do używania z pistoletami hukowymi świetnie sprawdzą się w trakcie podróży, ale także do ulepszenia i nadanie charakteru imprezom okolicznościowym.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49