Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s

Dezynfekcja

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii mamy przyjemność zaprezentować posiadane przez nas różnego rodzaju środki dezynfekujące dostępne w różnych postaciach. Posiadamy zarówno żele do dezynfekcji rąk, jak i płyny, proszki i różnego rodzaju środki, w tym odkażające chusteczki. Środki tego rodzaju mają na celu zneutralizowanie wszelkich drobnoustrojów znajdujących się na różnych powierzchniach. Środki te swoje działanie opierają na związkach bakteriobójczych, grzybobójczych oraz wirusobójczych potwierdzonych badaniami. W naszej ofercie oferujemy różnego rodzaju preparaty do dezynfekowania skóry w formie płynów do dezynfekcji oraz żelów, a także specjalne środki do odkażania wszelkiego rodzaju powierzchni, narzędzi etc. Płyny do dezynfekcji dedykowane są wszystkim osobom, które chcąc podnieść poziom bezpieczeństwa własnego oraz bezpieczeństwa najbliższych.

Oferowane przez nas płyny do dezynfekcji to preparaty, które znacznie minimalizują ryzyko przenoszenia się drobnoustrojów między ludźmi. Płyny i środki dezynfekujące pomagają zapanować nad sytuacją znacznie minimalizując różnego rodzaju wtórne zakażenia. Idealne do domowej apteczki doskonale oczyszczają wszelkie powierzchnie w tym narzędzia medyczne oraz skórę. Tego rodzaju produkty są niezbędne zarówno w wielu ośrodkach zdrowotnych, w szpitalach, przychodniach, jak i w domach. W domu przydadzą się do oczyszczania powierzchni metalowych, laminowanych, szklanych oraz ceramicznych. Doskonale sprawdzą się przy dezynfekcji klamek, poręczy, uchwytów, urządzeń biurowych oraz ekranów telefonów komórkowych. W naszej ofercie można znaleźć również chusteczki dezynfekujące oraz wiele żeli do dezynfekcji rąk mające szerokie zastosowanie. Te idealnie sprawdzą się jako produkt codziennego użytku.

W naszej ofercie posiadamy wiele specjalnych środków codziennego zastosowania. Żele do dezynfekcji to doskonałe preparaty oczyszczające nasze dłonie. Dostępne w małych, plastikowych buteleczkach są świetnym wyborem jako podstawowy środek do dezynfekcji skóry naszych dłoni. Żel antybakteryjny sprawdzi się idealnie w miejscach, gdzie występuje utrudniony dostęp do bieżącej wody i środków higienicznych, np. w komunikacji miejskiej, na biwakach czy imprezach masowych. Antybakteryjne płyny do dezynfekcji rąk charakteryzują się szybkim wysychaniem, nie pozostawiają żadnych zacieków i nie powodują nadmiernego wysuszania skóry. Niewielki rozmiar naszych płynów do dezynfekcji rąk umożliwia zabranie tego środka ze sobą podczas każdej podróży, zmieści się do kieszeni spodni czy torebki. Stosowanie naszych żeli do dezynfekcji ułatwia zapobieganie wszelkiego rodzaju infekcjom. Produkty na stronie Militaria.pl to artykuły, które usuwają wszelkie zabrudzenia, eliminują bakterie oraz zarazki. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.