Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Nieśmiertelniki z grawerem, wybijane na zamówienie

Schowaj Czytaj więcej

Komplet klasycznych nieśmiertelników wzorowanych na modelu US Dog Tag, z możliwością wybicia dowolnego tekstu. Nieśmiertelniki wybijane są za pomocą profesjonalnej maszyny, dokładnie tak samo, jak ma to miejsce w wojsku. Wybity tekst jest trwały i czytelny, nawet po zarysowaniu powierzchni stalowej płytki. Nieśmiertelniki na zamówienie przygotowywane na podstawie wcześniej wygenerowanego w naszym kreatorze tekstu. Grawerowane nieśmiertelniki sprawdzą się doskonale nie tylko w celach identyfikacyjnych, ale również jako nieszablonowy prezent lub element rekonstrukcji/Cosplayu.

Ustaw kierunek malejący

5 produktów

Ustaw kierunek malejący

5 produktów

    Nieśmiertelnik jest nieformalnym, ale powszechnym określeniem specjalnego rodzaju identyfikatora noszonego przez personel wojskowy. Głównym zastosowaniem nieśmiertelników jest identyfikacja poległych i rannych żołnierzy. Wytwarzane są zwykle z metalu odpornego na korozję w postaci dwóch płytek. Grawerowane nieśmiertelniki zawierają podstawowe informacje medyczne, takie jak grupa krwi żołnierza oraz historia szczepień. Często wskazują również na preferencje religijne.
    Dostępne w naszej ofercie nieśmiertelniki wykonane zostały z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wybijanie nieśmiertelników odbywa się na profesjonalnych maszynach zapewniających wyjątkowo czytelny oraz trwały tekst. Tekst to wybicia generowany jest indywidualnie poprzez dostępny na naszej stronie kreator. Po wygenerowaniu tekstu należy dodać nieśmiertelnik do zamówienia. Nieśmiertelnik poza swoim pierwotnym przeznaczeniem może również pełnić formę pamiątki jako nieśmiertelniki dla par lub nieśmiertelniki dla zakochanych.
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49