Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Pistolety i rewolwery na kule gumowe i pieprzowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Napęd

23 produkty

 1. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  1299,00 zł 1379,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  2190,00 zł 2399,00 zł
 3. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  2390,00 zł 2690,00 zł
 4. (14)
  Wysyłka: Natychmiast
  529,00 zł
 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

23 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Pistolety i rewolwery przystosowane do miotania kul gumowych kalibru 10mm lub kul RAM kalibru 17,2mm (pieprzowych, wodnych lub gumowych). Pocisk taki ma wystarczającą energię, aby oddziaływać silnym bólem nawet przez warstwę odzieży, a jednocześnie dzięki niepenetracyjnemu działaniu nie powoduje trwałych obrażeń u napastnika. W przypadku kul pieprzowych dodatkowym czynnikiem o negatywnym działaniu na napastnika jest proszek pieprzowy. Skuteczny i legalny środek obrony koniecznej.

Rewolwery i pistolety na kule gumowe i pieprzowe łączą w sobie dwie funkcjonalności, co stanowi ich zaletę. Broń na kule gumowe sprawdza się jako urządzenie do odstraszania potencjalnych agresorów, dzięki czemu użytkownik miotacza zyskuje czas, który jest niezbędny do oddalenia się w bezpieczne miejsce i ewentualnego wezwania pomocy. Miotacze kul gumowych gwarantują wyższy stopień bezpieczeństwa i warto je mieć przy sobie na wypadek sytuacji, w których może wystąpić zagrożenie spowodowane przez napastnika.

Istotną zaletą broni na kule gumowe jest możliwość przeprowadzania treningów strzeleckich. Użytkownicy miotaczy kul gumowych mają do swojej dyspozycji siłę wystrzeliwanych kul gumowych, co może być odczuwalne nawet przez ubranie. Czasem wystarczy sam widok broni znajdującej się w dłoni, jednak możliwość wystrzelenia gumowej kuli w każdej chwili, daje jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa i szansę na odstraszenie agresora. Broń bez zezwolenia na kule gumowe i pieprzowe to doceniane przez wielu narzędzie do samoobrony.