Zamów teraz - dostawa jutro!

Włócznie: krótkie i długie (lanca)

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Okazje

2 produkty

 1. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  379,99 zł 429,00 zł
  Oszczędzasz 49,01 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Brak towaru
  379,99 zł 429,00 zł
  Oszczędzasz 49,01 zł

2 produkty

Schowaj Czytaj więcej

Włócznia to jeden z rodzajów broni białej o długiej, wąskiej osi i z ostrzem na jednym końcu. Należy do grupy najstarszych broni używanych przez ludzkość. Jej długość może się różnić w zależności od przeznaczenia i preferencji użytkownika. Krótka włócznia jest zazwyczaj poręczniejsza i łatwiejsza w manewrowaniu. Jest często używana podczas rekonstrukcji historycznych, których celem jest ukazanie jak wyglądały walki w konkretnym okresie historycznym. Ponadto włócznia może być używana w terenie, zwłaszcza podczas działań bushcraftowych lub survivalowych. To również doskonałe narzędzie do treningu rzucania do celu.

W Militaria.pl dostępne są wytrzymałe włócznie przeznaczone do użytku w terenie i idealne do treningu rzucania do celu. Wykonane są np. z wytrzymałej stali nierdzewnej i przymocowane do nylonowej rękojeści wzmocnionej włóknem szklanym. Ich karbowany uchwyt zapewnia pewny chwyt, nawet w grubszych rękawicach taktycznych.

Włócznie w naszym asortymencie są przeznaczone do precyzyjnego rzucania, a ich konstrukcja zapewnia równowagę, umożliwiając celne trafienia na różnych dystansach. Dodatkowo wyposażone są w zatrzaskową osłonę ostrza wykonaną z gumowanego tworzywa TPR, co zapewnia bezpieczną obsługę i ochronę ostrza.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49