Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Karabiny i strzelby czarnoprochowe

Schowaj Czytaj więcej

Wierne repliki strzelb i karabinów czarnoprochowych odprzodowego ładowania wzorowane na oryginalnych wersjach, które wyprodukowane zostały przed 1885 rokiem. Wszystkie modele z naszej oferty są dostępne drogą wysyłkową bez żadnego zezwolenia . Strzelby, jak i karabiny czarnoprochowe wykonane zostały przez firmy z wieloletnim doświadczeniem z dbałością o najmniejsze detale. Zakupu broni czarnoprochowej można dokonać w wybranych salonach sieci Militaria.pl w całej Polsce.

Karabiny i strzelby czarnorpochowe, które znajdują się w naszej ofercie to doskonale odwzorowane z oryginałem z okresu XIX i pierwszej dekady XX wieku repliki.  Pozwolą użytkownikowi na moment przenieść się w czasy dzikiego zachodu i poznać replikę historycznej broni, której używano podczas wojny secesyjnej. "Czarnoprochowce" stały się niezwykle popularne wśród grup rekonstrukcyjnych oraz osób pasjonujących się historią militariów. W naszej ofercie znajdują się również repliki XVIII wiecznych muszkietów.

Pasjonaci broni rodem z dzikiego zachodu znajdą w naszej ofercie szeroki wybór strzelb oraz karabinów na czarnych proch takich popularnych i uznanych marek jak Uberti lub Pedersoli. Wszystkie modele jak i amunicję oraz wszelkie akcesoria do konserwacji i czyszczenia broni czarnoprochowej można nabyć drogą wysyłkową bez zezwolenia. W zależności od modelu do produkcji szkieletu wykorzystywane są najczęściej stal lub mosiądz, a do wykonania rękojeści drewno. Zakup broni czarnoprochowej wyprodukowanej przed 1885 rokiem lub jej współczesnej repliki, zgodnie z przepisami polskiego prawa nie wymaga zezwolenia. W tej kategorii znajdziesz także obecne w Red Dead Redemption 2 bronie i poczujesz się jak na Dzikim Zachodzie nie tylko wirtualnie, ale i w rzeczywistości.

Ustaw kierunek malejący

17 produktów

Ustaw kierunek malejący

17 produktów

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49