Chat with us, powered by LiveChat

Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na piątek

00 g 00 m 00 s

Karabiny i strzelby czarnoprochowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Zapłon
Przyrządy celownicze
Szkielet
Drewno

12 produktów

 1. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  4499,00 zł 4999,00 zł
  Oszczędzasz 500,00 zł
 2. Brak towaru

 3. Brak towaru

 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

12 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Wierne repliki strzelb i karabinów czarnoprochowych odprzodowego ładowania wzorowane na oryginalnych wersjach, które wyprodukowane zostały przed 1885 rokiem. Wszystkie modele z naszej oferty są dostępne drogą wysyłkową bez żadnego zezwolenia . Strzelby, jak i karabiny czarnoprochowe wykonane zostały przez firmy z wieloletnim doświadczeniem z dbałością o najmniejsze detale. Zakupu broni czarnoprochowej można dokonać w wybranych salonach sieci Militaria.pl w całej Polsce.

Karabiny i strzelby czarnorpochowe, które znajdują się w naszej ofercie to doskonale odwzorowane z oryginałem z okresu XIX i pierwszej dekady XX wieku repliki.  Pozwolą użytkownikowi na moment przenieść się w czasy dzikiego zachodu i poznać replikę historycznej broni, której używano podczas wojny secesyjnej. "Czarnoprochowce" stały się niezwykle popularne wśród grup rekonstrukcyjnych oraz osób pasjonujących się historią militariów. W naszej ofercie znajdują się również repliki XVIII wiecznych muszkietów.

Pasjonaci broni rodem z dzikiego zachodu znajdą w naszej ofercie szeroki wybór strzelb oraz karabinów na czarnych proch takich popularnych i uznanych marek jak Uberti lub Pedersoli. Wszystkie modele jak i amunicję oraz wszelkie akcesoria do konserwacji i czyszczenia broni czarnoprochowej można nabyć drogą wysyłkową bez zezwolenia. W zależności od modelu do produkcji szkieletu wykorzystywane są najczęściej stal lub mosiądz, a do wykonania rękojeści drewno. Zakup broni czarnoprochowej wyprodukowanej przed 1885 rokiem lub jej współczesnej repliki, zgodnie z przepisami polskiego prawa nie wymaga zezwolenia. W tej kategorii znajdziesz także obecne w Red Dead Redemption 2 bronie i poczujesz się jak na Dzikim Zachodzie nie tylko wirtualnie, ale i w rzeczywistości.