Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Śrut do wiatrówek

Schowaj Czytaj więcej

Tylko właściwie dobrana amunicja pozwoli Ci w pełni poznać możliwości Twojej wiatrówki. W dziale tym znajdziesz śrut wszelkich typów w najbardziej popularnych kalibrach, których jakość gwarantuje renoma firm takich jak Gamo, Crosman, Sig Sauer, Premier, Air Arms, JSB oraz Umarex. Właściwy dobór markowego śrutu do wiatrówki to podstawa wszystkich udanych treningów strzeleckich. W naszym sklepie znajdziesz śrut 4,5 mm, 5,5 mm oraz śrut 6,35 mm w różnych specyfikacjach i typach.

Bogata oferta śrutów wiatrówkowych stalowych typu BB 4,5 mm pozwoli Ci optymalnie wybrać amunicję do twojej wiatrówki pistoletowej. Bardziej zaawansowani strzelcy sportowi znajdą w naszym sklepie wysokiej jakości śruty nadkalibrowe 4,51 mm i 4,52 mm. Śruty marki JSB są z powodzeniem używane na zawodach FT i HFT. Cztery podstawowe typy śrutów to płaskie (match), ostre (pointed), zaokrąglone (round nose i domed) oraz półokrągłe z wklęsłym czołem. Istotnym czynnikiem właściwego doboru śrutów do wiatrówki jest jego masa.

Mocne kalibry karabinków pneumatycznych wymagają zastosowania śrutów cięższych. Natomiast w prostszych wiatrówkach rekreacyjnych z powodzeniem można zastosować śrut lżejszy. Do śrutów wiatrówkowych obecnych w naszym sklepie zaliczamy także popularny śrut typu lotki, śrut wybuchowy czy śrut plastikowy. Śruty do wiatrówek dostępne w naszej ofercie wykonano ze stali, ołowiu, plastiku i w technologii bezołowiowej. Dla naszych klientów mamy przygotowane strzeleckie zestawy startowe do wiatrówek na śrut Diabolo oraz BB.

Ustaw kierunek malejący

147 produktów

 1. (57)
  Wysyłka: Natychmiast
  27,00 zł
 2. (48)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
Ustaw kierunek malejący

147 produktów

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49