ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI

Do końca pozostało:   00 d 00 g 00 m 00 s

Markery elektroniczne

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

11 produktów

 1. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  133,00 zł 140,00 zł
  Oszczędzasz 7,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  160,55 zł 169,00 zł
  Oszczędzasz 8,45 zł

11 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Marker elektroniczny to urządzenie, które przeznaczone jest między innymi do oznaczania pozycji, osób lub obiektów. Może również posłużyć jako dodatkowe źródło światła, które sprawdzi się w różnych zastosowaniach.  

Markery elektroniczne emitują światło i mogą zostać przymocowane do różnych powierzchni. W zależności od modelu mogą to być markery wyposażone w klips, które wygodnie przypniesz do plecaka, odzieży lub innych elementów. Dostępne są również markery elektroniczne przeznaczone na hełmy, a także w formie latarki, które uzupełnią wyposażenie z systemem troczenia MOLLE.  

Marker elektroniczny może być wykorzystany na przykład do oznaczenia pojazdów, namiotów lub punktów orientacyjnych podczas różnych wydarzeń. W tym celu najczęściej stosuje się markery elektroniczne w formie przewodu. 

Marker elektroniczny jest przydatnym akcesorium, które sprawdzi się zarówno w środowisku militarnym, jak i outdoorowym. Wykorzystasz je na polu walki lub podczas ćwiczeń wojskowych na przykład do oznaczania pozycji. W outdoorze sprawdzą się między innymi podczas marszu po zmroku, a także do oznaczenia swojego pojazdu lub namiotu na przykład na polach kempingowych. 

Markery emitują jasne światło i pracują w różnych trybach (na przykład emitując światło ciągłe lub pulsacyjne), dlatego sprawdzą się nie tylko jako znacznik elektroniczny, ale również źródło światła w warunkach słabego oświetlenia czy ciemności. W ofercie sklepu Militaria.pl znajdziesz różne typy markerów elektronicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49