Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Noże do rzucania, shurikeny, kunai

Schowaj Czytaj więcej

Noże do rzucania potrafią dać wiele satysfakcji podczas rzucania do celu, po tym jak włoży się odpowiednią ilość czasu w trening. Idealne do nauki będą dłuższe noże do rzucania, ponieważ te krótsze obracają się znacznie szybciej, co sprawia, iż mając mniej wprawy trudniej doprowadzić do wbicia w cel. Najlepszy nóż do rzucania będzie się cechował dobrą jakością wykonania oraz wyważeniem. Waga noża również ma znaczenie, ponieważ cięższy nóż pozwala na trafienie w odleglejszy cel.

Shurikeny także stanowią doskonały wybór, jeśli ktoś jest zainteresowany rekreacyjnym rzucaniem do celu. W języku japońskim nazwa ta oznacza ukryte ostrze. Historycznie shuriken służył np. do spowalniania pościgu czy odwracania uwagi, natomiast współcześnie gwiazdki do rzucania będą często kupowane w celach rekreacyjnych, jak np. zabawa związana z rzucaniem do celu. Shuriken istnieje w wielu różnych odmianach, jak na przykład happa-shuriken będące ośmioramiennymi gwiazdami czy bo-shuriken przypominające pręty z ostrymi końcówkami.
Najwygodniejszym rozwiązaniem może być zakup zestawu shurikenów, najczęściej także z dedykowanym pokrowcem. Dzięki temu możliwe jest rzucanie do celu przez dłuższy czas, natomiast transportowanie shurikenów jest znacznie łatwiejsze. Niezależnie od tego czy ktoś zdecyduje się na zakup noży do rzucania, czy też będą to shurikeny, można być pewnym tego, że zagwarantują dobrą zabawę podczas rzucania do celu. Rzutki są idealne do trenowania celności w wolnych chwilach na świeżym powietrzu.

Ustaw kierunek malejący

63 produkty

Strona
 1. (68)
  Wysyłka: Natychmiast
  189,99 zł 229,00 zł
  Oszczędzasz 39,01 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  280,25 zł 295,00 zł
  Oszczędzasz 14,75 zł
Ustaw kierunek malejący

63 produkty

Strona
   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49