Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Gazy pieprzowe Mace

Schowaj Czytaj więcej

Mace Security International, Inc. to amerykański producent obecny na rynku od roku 1970, pionier a także jeden z liderów produkcji wysokiej jakości gazów pieprzowych. W ofercie Militaria.pl znajdują się zarówno gazy zamknięte w tradycyjnym zasobniku, jak i modele w formie kubotanu, bryloka lub szminki. W składzie większości gazów pieprzowych Mace znajduje się 10% wysokiej jakości środka drażniącego OC, w tym 14% MC. Finalnie przekłada się to na 1,4% MC w wyrzucanej mieszance, co gwarantuje szybkie i skuteczne oddziaływanie na napastnika.

Gazy pieprzowe Mace to łatwe w użyciu i jednocześnie skuteczne narzędzia obrony koniecznej. Mając pojemnik z gazem pod ręka, znacznie zwiększamy bezpieczeństwo własne i przebywających z nami osób. Gazy pieprzowe od 51 ml do 90 ml mogą być stosowane przez osoby wykonujące zawód o zwiększonym ryzyko np. taksówkarzy. Pojemnik można łatwo schować w kieszeni w drzwiach samochodu i szybko dobyć w razie wystąpienia zagrożenia. Dzięki niewielkim rozmiarom niektórych modeli, gazy pieprzowe Mace sprawdzą się także wśród biegaczy preferujących późne treningi.

W ofercie posiadamy zarówno gazy pieprzowe zamknięte w tradycyjnym pojemniku, jak i inne modele np. dedykowane kobietom, które wyglądem mogą przypominać szminkę. Osobom preferującym nietypowy kształt gazu proponujemy także pojemniki w postaci kubotanu lub breloka do kluczy. Gaz pieprzowy Mace może być rozpylany w formie strumienia, stożka lub pianki. Dodatkową zaletą większości modeli np. Mace Magnum jest obecność barwnika UV w składzie, co ułatwia zatrzymanie napastnika przez organy ścigania.

Ustaw kierunek malejący

27 produktów

Strona
Ustaw kierunek malejący

27 produktów

Strona

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49