Zamów do Paczkomatu z odbiorem w sobotę!

Wykrywacze metali Quest

Schowaj Czytaj więcej

Wykrywacze metali Quest to praktyczne urządzenia, pozwalające na przeszukiwanie ziemi w celu odnalezienia metali. Detektory są w stanie wykryć np. monety, biżuterię oraz wiele innych artefaktów. Działanie wykrywaczy metali opiera się na zjawisku indukcji elektromagnetycznej. Włączony detektor generuje fale elektromagnetyczne, które są w stanie przenikać do gruntu. Metalowy artefakt odpowiada na takie fale, poprzez wysłanie własnego sygnału, który wykrywacz jest w stanie przechwycić. Detektor najczęściej sygnalizuje znalezisko za pomocą sygnałów dźwiękowych.

W ofercie Militaria.pl znajdują się zarówno duże wykrywacze metali, jak i małe detektory ręczne. Duże wykrywacze to bardziej zaawansowane modele, które mogą oferować różne tryby wyszukiwania, funkcje dyskryminacji oraz identyfikacji metali.

Konstrukcja urządzeń z reguły zapewnia wysoki stopień wodoodporności, co pozwala na prowadzenie poszukiwań w trakcie pogarszającej się pogody. Ręczne wykrywacze metali Quest to z kolei kompaktowe urządzenia służące do dokładnego namierzania metali w już wykopanej ziemi. Niektóre modele detektorów ręcznych mogą działać także pod wodą.

Ustaw kierunek malejący

13 produktów

 1. (10)
  Wysyłka: Natychmiast
  1199,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  3049,00 zł
Ustaw kierunek malejący

13 produktów

   
do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49