Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Gazy pieprzowe na agresywne zwierzęta

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj
Forma wyrzutu mieszanki
Barwnik znakujący napastnika
Dioda LED
Mocowanie w zestawie
Kraj produkcji

18 produktów

 1. (35)
  Wysyłka: Natychmiast
  17,99 zł 23,00 zł
  Oszczędzasz 5,01 zł
 2. (368)
  Wysyłka: Natychmiast
  25,00 zł
 3. (124)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł

18 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Gaz pieprzowy to skuteczne oraz legalne narzędzie do samoobrony. Substancje drażniące znajdujące się w gazach pieprzowych są pozyskiwane z roślin pieprzowych, a ich głównym składnikiem jest kapsaicyna w postaci oleożywicy (OC, oleoresin capsicum). Gaz pieprzowy od 31 ml do 50 ml pozwala na obronę nie tylko przed atakującymi ludźmi, lecz także psami - w takich sytuacjach najlepiej mieć gaz pieprzowy na psy. Stosując gazy pieprzowe na psy, użytkownik akcesorium obronnego nie naraża zwierząt na niepotrzebne cierpienie.

Gaz pieprzowy w żelu na psy nie jest tak często spotykanym rozwiązaniem jak gazy pieprzowe na psy uwalniane w postaci chmury. Ma to związek z tym, że agresywny czworonóg stanowi zupełnie inny rodzaj celu, w który należy trafić. Pies znajduje się niżej, a jego atak może być na tyle szybki, że precyzyjne wycelowanie i trafienie wiązką żelu będzie zbyt trudne. Znacznie łatwiej jest doprowadzić do sytuacji, w której agresywny pies wbiega w chmurę rozpylonego gazu – użytkownik akcesorium do samoobrony nie musi wykazywać się tak wysoką precyzją.

W przypadku gdy dojdzie do ataku psa, gaz pieprzowy od 31 ml do 50 ml najlepiej rozpylić z odległości nie mniejszej niż 3 metry. Nawet jednosekundowy kontakt z substancją może okazać się bardzo skuteczny. Nie da się przewidzieć wszystkich niebezpiecznych sytuacji, dlatego warto zastanowić się nad akcesorium do obrony, które można nosić przy sobie i mieć pewność, że w chwili gdy będzie najbardziej potrzebne, znajdzie się pod ręką. Gazy pieprzowe na psy są skuteczną formą obrony.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49