Zamów do 23:00 - Paczkomat® i kurier DHL z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s

Akcesoria do pałek teleskopowych: latarki, kabury, uchwyty, zbijaki, saperki

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

29 produktów

 1. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  179,99 zł
 2. (31)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł 19,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł
 4. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  159,99 zł
 5. (12)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 59,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł

29 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Witamy w dziale samoobrony dotyczącym akcesoriów do pałek teleskopowych. Jednak zanim przejdziemy do omówienia rozszerzających użyteczność takiej pałki narzędzi, odpowiedzmy sobie na następujące pytania: co to jest pałka teleskopowa? Czy jest legalna? Do kogo jest skierowana ta oferta. Pałka teleskopowa jest bronią obuchową, składającą się z kilku metalowych segmentów, które chowają się w (najczęściej gumowej) rękojeści. W Polsce znana już po I Wojnie Światowej, ale jej rozpowszechnienie na świecie przypada na lata pięćdziesiąte XX wieku. W Polsce możesz zakupić pałkę teleskopową bez pozwolenia, ponieważ jest ona legalnym środkiem ochrony osobistej w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia. Standardowo jest na wyposażeniu służb mundurowych takich jak policja, ochrona oraz straż miejska. Często jest wybierana przez taksówkarzy, kierowców autobusów lub ochroniarzy w klubach. Pałki teleskopowe oferowane są w różnych długościach - najczęściej są to 16, 21 lub 26”. W ofercie posiadamy pałki takich firm jak GS, ESP lub renomowanej ASP.

Poza samoobroną pałka teleskopowa może spełniać także inne funkcje za sprawą różnego rodzaju dedykowanych akcesoriów. Ludzie, którzy wożą narzędzie w samochodzie, z pewnością będą zainteresowani zbijakami do pałek teleskopowych. Są to ostro zakończone końcówki, za których pomocą jesteśmy w stanie szybko i nie narażając własnego zdrowia zbić szybę samochodu i np. uwolnić ofiarę wypadku. Idealne doposażenie również dla funkcjonariuszy policji. Ochroniarze pracujący na obiektach wymagających patrolowania powinni zapoznać się z latarkami do pałek teleskopowych. Jest to użyteczne rozwiązanie w momencie, gdy masz dużo ekwipunku, a chcesz mieć podręczną latarkę, która oświetli ci drogę lub ciemne pomieszczenia. Dzięki temu będziesz nosić mniej, a także będziesz bezpieczniejszy podczas ataku, gdyż możesz nią oślepić napastnika w ciemnościach. Na osobną uwagę zasługują kabury do pałek teleskopowych. Często producenci zapominają o tak ważnym elemencie lub uznają, że użytkownik sam się w takową zaopatrzy.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy wiele modeli kabur do pałek teleskopowych, z których najciekawsze są modele wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Są to specjalne, zapinane na nap pokrowce na kabury, które uniemożliwiają wyrwanie nam narzędzia przez osoby trzecie. Często są też wyposażone w regulowany kątowo uchwyt, dzięki któremu możemy umieścić pałkę w poziomie, zachowując większą dyskrecję. Świetny wybór dla ochroniarzy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zawierającą w sobie zarówno zbijaki do pałek teleskopowych, jak i latarki do pałek teleskopowych. Dzięki najnowszym rozwiązaniom rozszerzysz predyspozycje swojego narzędzia. Pamiętaj, na pałkę teleskopową nie potrzebujesz żadnego zezwolenia, a jej posiadanie jest w pełni legalne. Już dziś możesz zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa, wybierając jedną z kilkudziesięciu dostępnych modeli pałek teleskopowych na naszej stronie.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49