Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Akcesoria do pałek teleskopowych: latarki, kabury, uchwyty, zbijaki, saperki

Schowaj Czytaj więcej

Witamy w dziale samoobrony dotyczącym akcesoriów do pałek teleskopowych. Jednak zanim przejdziemy do omówienia rozszerzających użyteczność takiej pałki narzędzi, odpowiedzmy sobie na następujące pytania: co to jest pałka teleskopowa? Czy jest legalna? Do kogo jest skierowana ta oferta. Pałka teleskopowa jest bronią obuchową, składającą się z kilku metalowych segmentów, które chowają się w (najczęściej gumowej) rękojeści. W Polsce znana już po I Wojnie Światowej, ale jej rozpowszechnienie na świecie przypada na lata pięćdziesiąte XX wieku. W Polsce możesz zakupić pałkę teleskopową bez pozwolenia, ponieważ jest ona legalnym środkiem ochrony osobistej w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia. Standardowo jest na wyposażeniu służb mundurowych takich jak policja, ochrona oraz straż miejska. Często jest wybierana przez taksówkarzy, kierowców autobusów lub ochroniarzy w klubach. Pałki teleskopowe oferowane są w różnych długościach - najczęściej są to 16, 21 lub 26”. W ofercie posiadamy pałki takich firm jak GS, ESP lub renomowanej ASP.

Poza samoobroną pałka teleskopowa może spełniać także inne funkcje za sprawą różnego rodzaju dedykowanych akcesoriów. Ludzie, którzy wożą narzędzie w samochodzie, z pewnością będą zainteresowani zbijakami do pałek teleskopowych. Są to ostro zakończone końcówki, za których pomocą jesteśmy w stanie szybko i nie narażając własnego zdrowia zbić szybę samochodu i np. uwolnić ofiarę wypadku. Idealne doposażenie również dla funkcjonariuszy policji. Ochroniarze pracujący na obiektach wymagających patrolowania powinni zapoznać się z latarkami do pałek teleskopowych. Jest to użyteczne rozwiązanie w momencie, gdy masz dużo ekwipunku, a chcesz mieć podręczną latarkę, która oświetli ci drogę lub ciemne pomieszczenia. Dzięki temu będziesz nosić mniej, a także będziesz bezpieczniejszy podczas ataku, gdyż możesz nią oślepić napastnika w ciemnościach. Na osobną uwagę zasługują kabury do pałek teleskopowych. Często producenci zapominają o tak ważnym elemencie lub uznają, że użytkownik sam się w takową zaopatrzy.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferujemy wiele modeli kabur do pałek teleskopowych, z których najciekawsze są modele wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Są to specjalne, zapinane na nap pokrowce na kabury, które uniemożliwiają wyrwanie nam narzędzia przez osoby trzecie. Często są też wyposażone w regulowany kątowo uchwyt, dzięki któremu możemy umieścić pałkę w poziomie, zachowując większą dyskrecję. Świetny wybór dla ochroniarzy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zawierającą w sobie zarówno zbijaki do pałek teleskopowych, jak i latarki do pałek teleskopowych. Dzięki najnowszym rozwiązaniom rozszerzysz predyspozycje swojego narzędzia. Pamiętaj, na pałkę teleskopową nie potrzebujesz żadnego zezwolenia, a jej posiadanie jest w pełni legalne. Już dziś możesz zwiększyć swoje poczucie bezpieczeństwa, wybierając jedną z kilkudziesięciu dostępnych modeli pałek teleskopowych na naszej stronie.

Ustaw kierunek malejący

29 produktów

Strona
 1. (3)
  Wysyłka: Natychmiast
  179,99 zł
 2. (31)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł 19,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł
 4. (4)
  Wysyłka: Natychmiast
  239,00 zł
 5. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  159,99 zł
 6. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  75,00 zł 99,99 zł
  Oszczędzasz 24,99 zł
Ustaw kierunek malejący

29 produktów

Strona

   

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49