MĘSKIE PREZENTY
Natychmiastowa wysyłka! Darmowa dostawa od 50 zł!

Dmuchawki i akcesoria

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Dmuchawki mają wiele zalet i są dobrym sposobem na rozpoczęcie przygody z jakąś formą rekreacyjnego strzelania do celu. Przede wszystkim warto podkreślić, iż cena dmuchawek jest zachęcająca i sprawia, że można zdecydować się na ich zakup bez większych zobowiązań. Dzięki temu dmuchawki to dobry produkt na przykład do zabawy w ogrodzie, podczas weekendowego grilla, czy po prostu podczas innych okazji. Dmuchawki umożliwiają także organizowanie zawodów na strzelanie do celu i rywalizację o jak najlepsze wyniki.

Zalety dmuchawek nie kończą się tylko na przystępnej cenie, choć warto wspomnieć także o tym, że cena samej amunicji w postaci lotek do dmuchawek, również nie jest wysoka. Wiele osób doceni fakt, iż nie powodują hałasu. W związku z tym podczas strzelania, dmuchawki nie będą przeszkadzać innym osobom oraz zwierzętom znajdującym się w bliskim otoczeniu. Ze względu na prostą budowę, dmuchawki nie są awaryjne i nie zużywają się w takim stopniu, jak to może mieć miejsce w przypadku bardziej złożonych urządzeń.

Nie tylko prosta konstrukcja, lecz także prostota obsługi przemawia za dmuchawkami. Próg rozpoczęcia zabawy, która będzie przynosić satysfakcję z trafiania do celu, nie jest wysoki. Dmuchawki nie wymagają bardzo długiego treningu i niemal każdy będzie w stanie szybko pojąć ich obsługę na efektywnym poziomie. Decydując się na ich zakup, warto pamiętać o prostej zasadzie, mianowicie dłuższe dmuchawki będą celniejsze i mogą oferować większy zasięg. Istnieją też wersje składane, które będą łatwiejsze podczas transportu.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49