Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Gazy pieprzowe (strumień)

Schowaj Czytaj więcej

Przeznaczone do obezwładniania pojedynczych osób. Strumień jest bardziej odporny na działania pogodowe (wiatr, deszcz, śnieg). Można stosować w zamkniętych pomieszczeniach. Jeśli nie jesteś pewien jaki gaz pieprzowy od 31 ml do 50 ml w strumieniu wybrać, zapraszamy do zapoznania się z treścią naszych poradników. Wybierając konkretny produkt z kategorii gazy pieprzowe strumień, na samym dole opisu gazu odnajdziesz odnośniki do artykułu na temat zakresu obrony koniecznej. W poradniku "Gaz pieprzowy - ważne informacje" znajdują się natomiast m.in. wskazówki jak nosić i gdzie kierować strumień gazu pieprzowego.

Gazy pieprzowe do 30 ml to obecnie jedne z najpopularniejszych i jednocześnie też najskuteczniejszych środków do samoobrony dostępnych w Polsce bez zezwolenia. Popularność tą uzyskały dzięki przystępnej cenie i pojemności oraz przede wszystkim wyjątkowej skuteczności. Gaz obronny potrafi obezwładnić napastnika nawet do 30 minut, dając tam czas na oddalenie się z miejsca ataku oraz wezwanie pomocy. Jeżeli szukasz gazu o większej pojemności, sprawdź naszą ofertę gazów pieprzowych od 91 ml do 200 ml, które są doskonałym kompromisem pomiędzy gazem w małym pojemniku, a dużą butlą.

W tej kategorii znajdą Państwo gazy pieprzowe rozpylane w formie strumienia cieczy. W przypadku gazów pieprzowych rozpylanych strumieniem, środek drażniący ma konsystencję gęstego płynu, często nawet żelu. Skutkuje to większym zasięgiem w porównaniu do gazów w formie stożka lub chmury oraz mniejszą podatnością na warunki atmosferyczne takie jak silny wiatr czy deszcz. W trakcie użycia strumień gazu należy wycelować w okolice twarzy napastnika, aby najszybciej odczuł skutki działania środka drażniącego. Gazy pieprzowe w strumieniu dostępne są w pojemnościach od 15 do 550 ml.

Ustaw kierunek malejący

110 produktów

  1. (75)
    Wysyłka: Natychmiast
    45,00 zł 49,99 zł
    Oszczędzasz 4,99 zł
Ustaw kierunek malejący

110 produktów

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49