MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Szale snajperskie

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

28 produktów

 1. (45)
  Wysyłka: Natychmiast
  34,00 zł
 2. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  38,00 zł
 3. (5)
  Wysyłka: Natychmiast
  38,00 zł
 4. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  38,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł

28 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Szal snajperski to jeden z elementów odzieży przeznaczonej do maskowania w terenie. Szale stosowane są głównie przez strzelców wyborowych w celu ukrycia nie tylko dolnej części twarzy, ale również broni czy ekwipunku. Co istotne, nie kolidują z noszeniem hełmu bądź innego nakrycia głowy. 

Tak jak w przypadku innych środków do kamuflażu, szale maskujące powinny być dobrane tak, aby ich kolorystyka pokrywała się z danym terenem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno szale w jednolitych barwach, jak i w kamuflażach, co umożliwi Ci łatwe dopasowanie ich do reszty wyposażenia.  

Kolejną zaletą szali snajperskich jest ich przewiewność, która jest szczególnie przydatna przy wysokich temperaturach, jak również podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Mogą również stanowić środek ochrony przed pyłem, piaskiem lub kurzem. W nagłej, awaryjnej sytuacji, kiedy użytkownik ulegnie wypadkowi (dozna zranienia lub złamania), można wykorzystać szal jako prowizoryczny opatrunek bądź chustę, która będzie pełnić funkcję temblaka.  

W naszej ofercie znajdziesz szale maskujące o wymiarach 190x50cm lub dłuższe o wymiarach 155x120cm. Wykonane są ze 100% bawełny z drobno tkanej siatki lub z szybko odprowadzającego wilgoć poliestru. Dla wyższej skuteczności maskowania twarzy polecamy łączyć szale z malowaniem.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49