Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

Śledzie i szpilki do namiotu

Schowaj Czytaj więcej

Oferta Militaria.pl to zarówno szpilki, jak i śledzie do namiotu. Szpilki do namiotu to podstawowe narzędzia umożliwiające przytwierdzenie namiotu do gruntu. Charakteryzuje je smukła konstrukcja, która pozwala wcisnąć szpilkę nawet w zbitą i twardą ziemię. W sprzedaży znajdują się zarówno szpilki do namiotu aluminiowe, jak i wersje stalowe. Te pierwsze mają mniejszą wagę. Lekkie szpilki do namiotu wykonane z aluminium będą dobrym wyborem, gdy planujemy nocleg w terenie i cały sprzęt biwakowy musimy nieść na własnych plecach.

Szpilki mogą mieć różną długość, kształt i kolor. Niektóre modele mają delikatnie zaostrzoną końcówkę, co ułatwia ich wbijanie w ziemię. Do mocowania odciągów i tropiku namiotu mogą także służyć śledzie. Porównując szpilki ze śledziami do namiotu, można bardzo łatwo zauważyć różnicę. Śledzie różnią się przede wszystkim budową, która jest bardziej spłaszczona. W zależności od konstrukcji, śledzie do namiotu mogą być stosowane w różnych warunkach. Od zwykłego gruntu, przez teren piaszczysty, po podłoże śnieżne.

Ciekawym produktem są świecące śledzie namiotowe. W zależności od wersji, źródłem światła może być dioda zasilana z baterii albo powłoka fluorescencyjna. Zaletą tego typu śledzi jest ich dobra widoczność po zmroku. Ułatwiają zlokalizowanie namiotu, gdy jest ciemno i zmniejszają ryzyko potknięcia się o rozciągnięte linki naciągowe. W ofercie niektórych producentów można także znaleźć śledzie do namiotu wkręcane, których wkładanie odbywa się poprzez wykonywanie ruchu "śrubowego".

Ustaw kierunek malejący

24 produkty

Strona
  1. (15)
    Wysyłka: Natychmiast
    3,99 zł
Ustaw kierunek malejący

24 produkty

Strona

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49