MĘSKIE PREZENTY
Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

Śledzie i szpilki do namiotu

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

27 produktów

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł 24,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
 2. (16)
  Wysyłka: Natychmiast
  22,99 zł 26,99 zł
  Oszczędzasz 4,00 zł
 3. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  4,99 zł 5,99 zł
  Oszczędzasz 1,00 zł
 4. (17)
  Wysyłka: Natychmiast
  3,99 zł
 5. (2)
  Wysyłka: Natychmiast
  8,99 zł 9,99 zł
  Oszczędzasz 1,00 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  23,99 zł 28,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł

27 produktów

Schowaj Czytaj więcej

Oferta Militaria.pl to zarówno szpilki, jak i śledzie do namiotu. Szpilki do namiotu to podstawowe narzędzia umożliwiające przytwierdzenie namiotu do gruntu. Charakteryzuje je smukła konstrukcja, która pozwala wcisnąć szpilkę nawet w zbitą i twardą ziemię. W sprzedaży znajdują się zarówno szpilki do namiotu aluminiowe, jak i wersje stalowe. Te pierwsze mają mniejszą wagę. Lekkie szpilki do namiotu wykonane z aluminium będą dobrym wyborem, gdy planujemy nocleg w terenie i cały sprzęt biwakowy musimy nieść na własnych plecach.

Szpilki mogą mieć różną długość, kształt i kolor. Niektóre modele mają delikatnie zaostrzoną końcówkę, co ułatwia ich wbijanie w ziemię. Do mocowania odciągów i tropiku namiotu mogą także służyć śledzie. Porównując szpilki ze śledziami do namiotu, można bardzo łatwo zauważyć różnicę. Śledzie różnią się przede wszystkim budową, która jest bardziej spłaszczona. W zależności od konstrukcji, śledzie do namiotu mogą być stosowane w różnych warunkach. Od zwykłego gruntu, przez teren piaszczysty, po podłoże śnieżne.

Ciekawym produktem są świecące śledzie namiotowe. W zależności od wersji, źródłem światła może być dioda zasilana z baterii albo powłoka fluorescencyjna. Zaletą tego typu śledzi jest ich dobra widoczność po zmroku. Ułatwiają zlokalizowanie namiotu, gdy jest ciemno i zmniejszają ryzyko potknięcia się o rozciągnięte linki naciągowe. W ofercie niektórych producentów można także znaleźć śledzie do namiotu wkręcane, których wkładanie odbywa się poprzez wykonywanie ruchu "śrubowego".

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49