Chat with us, powered by LiveChat

Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę!

Pałki tonfa i klasyczne: policyjne, służbowe, ochroniarskie, treningowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

14 produktów

 1. (51)
  Wysyłka: Natychmiast
  45,00 zł
 2. Brak towaru

 3. Brak towaru

 4. Brak towaru

 5. Brak towaru

14 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz skuteczne narzędzie do samoobrony w postaci usztywnionej pałki wykonanej z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Pałki typu tonfa często wykorzystywane są przez służby mundurowe jako proste i wyjątkowo skuteczne narzędzie do obezwładnienia napastnika. W naszym sklepie znajdziesz pałki do samoobrony typu tonfa o różnych długościach i kształtach. Do najpopularniejszych należy pałka tonfa z tzw. "sercem" czyli szerszą częścią u nasady poprzeczki, która stanowi bardzo dobrą ochronę podczas sparowania uderzeń.

Pałki typu tonfa to doskonałe narzędzie do samoobrony często wykorzystywane przez formację militarne oraz służby mundurowe na całym świece. Zwarta i twarda konstrukcja zapewnia wytrzymałość oraz skuteczność podczas awaryjnych sytuacji. Materiał, z którego wykonywane są tonfy nie jest podatny na wilgoć nie rozwarstwia się oraz jest odporny na silne uderzenia. W naszym sklepie znajdziesz pałki typu tonfa w klasycznym wariancie, bez dodatkowej gardy w kształcie serca u nasady poprzeczki oraz wersje z tzw. sercem.

Pałki typu tonfa spośród innych pałek do samoobrony wyróżniają się przede wszystkim dodatkową, poprzeczną rękojeścią, która daje możliwość wykonywania bardzo mocnych pchnięć i wielu innych technik, których wykonanie zwykłą pałką nie byłoby możliwe. Warto wspomnieć również, że zgodnie z polskim prawem pałki typu tonfa w wariancie wykonanym w całości z tworzywa sztucznego nie są traktowane jako broń i są dostępne bez zezwolenia.