Zamów do 23:00 kurierem DHL - paczkę dostarczymy Ci już jutro!

00 g 00 m 00 s

Pałki tonfa i klasyczne: policyjne, służbowe, ochroniarskie, treningowe

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii znajdziesz skuteczne narzędzie do samoobrony w postaci usztywnionej pałki wykonanej z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Pałki typu tonfa często wykorzystywane są przez służby mundurowe jako proste i wyjątkowo skuteczne narzędzie do obezwładnienia napastnika. W naszym sklepie znajdziesz pałki do samoobrony typu tonfa o różnych długościach i kształtach. Do najpopularniejszych należy pałka tonfa z tzw. "sercem" czyli szerszą częścią u nasady poprzeczki, która stanowi bardzo dobrą ochronę podczas sparowania uderzeń.

Pałki typu tonfa to doskonałe narzędzie do samoobrony często wykorzystywane przez formację militarne oraz służby mundurowe na całym świece. Zwarta i twarda konstrukcja zapewnia wytrzymałość oraz skuteczność podczas awaryjnych sytuacji. Materiał, z którego wykonywane są tonfy nie jest podatny na wilgoć nie rozwarstwia się oraz jest odporny na silne uderzenia. W naszym sklepie znajdziesz pałki typu tonfa w klasycznym wariancie, bez dodatkowej gardy w kształcie serca u nasady poprzeczki oraz wersje z tzw. sercem.

Pałki typu tonfa spośród innych pałek do samoobrony wyróżniają się przede wszystkim dodatkową, poprzeczną rękojeścią, która daje możliwość wykonywania bardzo mocnych pchnięć i wielu innych technik, których wykonanie zwykłą pałką nie byłoby możliwe. Warto wspomnieć również, że zgodnie z polskim prawem pałki typu tonfa w wariancie wykonanym w całości z tworzywa sztucznego nie są traktowane jako broń i są dostępne bez zezwolenia.

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

Ustaw kierunek malejący

7 produktów

     

do góry
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49