Pałka tonfa ESP TR-24/59 - klasyczna
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wykonana z twardego polipropylenu pałka typu tonfa przeznaczona do profesjonalnego użytku i samoobrony. Wariant klasyczny, bez dodatkowej gardy w kształcie serca u nasady poprzeczki.
Unowocześnione formy wywodzącej się z dalekiego wschodu pałki typu tonfa są wykorzystywane w wielu formacjach mundurowych jako proste i wyjątkowo skuteczne narzędzie przymusu bezpośredniego i samoobrony.
Tym co wyróżnia pałki typu tonfa od innych pałek, jest dodatkowa, poprzeczna rękojeść, która pozwala wykonywać bardzo mocne pchnięcia i wiele innych technik, których wykonanie zwykłą pałką nie byłoby możliwe.
W pałce ESP TR-24/59 zarówno rękojeść klasyczna jak i poprzeczna posiada głębokie karbowanie antypoślizgowe oraz niewielką głowicę, która dodatkowo przeciwdziała ześlizgnięciu się dłoni.
W komplecie uchwyt do noszenia pałki na pasie.
Dane techniczne:
Długość: 59 cm
Waga: 0,46 kg
Materiał: polipropylen
Producent: Euro Security Products, Czechy
Uwaga - zgodnie z polskim prawem pałki typu tonfa w wariancie wykonanym w całości z tworzywa sztucznego nie są traktowane jako broń i są dostępne bez zezwolenia.

Militaria.pl jest oficjalnym dystrybutorem marki ESP.
Euro Security Products (ESP) to jeden z największych na świecie producentów wyposażenia dla sektora bezpieczeństwa oraz policji. Firma działa od 1992 roku i specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnego sprzętu, takiego jak pałki teleskopowe, kajdanki, paralizatory, latarki taktyczne, noże ratownicze czy lustra inspekcyjne. ESP jest szczególnie znana z produkcji jednych z najlepszych pałek teleskopowych, używanych przez służby mundurowe niemal z całej Europy. Firma ma certyfikat ISO 9001 i liczne patenty, co potwierdza jej zaawansowanie technologiczne oraz niezawodność.
EAN | 8594007492521 |
---|---|
Kod producenta | TR-24/59 W/TR-02 |
Producent | ESP |
EAN |