Chat with us, powered by LiveChat

Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s
Schowaj Czytaj więcej

Klasyczne pistolety hukowe, których zasadniczym przeznaczeniem jest odstraszanie i alarmowanie za pomocą silnego efektu akustycznego. Szczególnie skuteczne pod tym względem są modele na specjalne naboje hukowe 5,6 mm. Większość prezentowanych pistoletów oferuje też możliwość miotania rac świetlnych i hukowych. Dostępne bez zezwolenia i wysyłkowo! Wyłącznie dla osób pełnoletnich.

W naszej ofercie znajdziesz pistolety hukowe na naobje 5,6 mm takich producentów jak np. Zoraki. Pistolety hukowe 5,6 mm poza efektem akustycznym mogą również skutecznie odstraszyć już samym wyglądem co może już na samym wstępnie zniechęcić potencjalnego napastniki do działania na naszą niekorzyść. Broń hukowa 5,6 mm oferowana w naszym sklepie wysyłkowym przystosowana jest tylko i wyłącznie do stosowania naboi hukowych 5,6 x 16 mm. Dzięki odpowiedniej budowie magazynka oraz zastosowanych w nich zabezpieczeniach hukówek nie da się przerobić na broń palną ostrą.

Nie pasuje do nich żadna inna amunicja stosowana w broni gazowej. Poza funkcją odstraszającą mogą się również przydać np. podczas wyprawy w teren, gdy się zgubisz w górach czy stracisz orientację w lesie. Z hukówki, dzięki specjalnej nakładce dokręcanej do lufy możesz wystrzelić race świetlne i race sygnałowe 15 mm. Możliwość wystrzeliwania rac doskonale sprawdzi się gdy będziesz chciał zaznaczyć swoją pozycję w terenie. Poza amunicją do hukówek polecamy również zapoznać się z ofertą akcesoriów i smarów do czyszczenia i konserwacji broni hukowej.