WAKACYJNA WYPRZEDAŻ DO -40%
Zamów dziś kurierem DHL - dostawa już jutro

Otrzymane nagrody


2023 - nagroda od Leatherman "Za doskonałą współpracę"

Nagroda Leatherman 2023

 


2023 - Militaria.pl Dystrybutorem Roku 2022 marki Bushnell

Nagroda Bushnell 2022

 


2022 - Pierwsze miejsce w kategorii "Militaria" w Rankingu Sklepów Internetowych 2022 przeprowadzonym przez serwis Opineo.pl

Nagroda Opineo 2022

 


2021 - Pierwsze miejsce w kategorii "Wyróżnione przez Opineo" w Rankingu Sklepów Internetowych 2021 przeprowadzonym przez serwis Opineo.pl

 


2020 - IPA 2020 Honorable Mention - Wyróżnienie w kategorii Fotografia Reklamowa

2020 - Militaria.pl Dystrybutorem Roku 2019 marki Bushnell
Nagroda Bushnell 20202019 - Laur Opineo.pl - Drugie miejsce w kategorii Militaria w Rankingu Sklepów Internetowych 2019 przeprowadzonym przez serwis Opineo.pl


2018 - Pierwsze miejsce w Rankingu Zaufanych Sklepów 2018 Ceneo.pl w kategorii Hobby i zwierzęta


2018 - Laur Opineo.pl - Drugie miejsce w kategorii Militaria w Rankingu Sklepów Internetowych 2018 przeprowadzonym przez serwis Opineo.pl

2016 - Militaria.pl Dystrybutorem Roku 2015 marki Bushnell

2015 - Webstarfestival 2015; najlepsze strony internetowe, kategoria: Sklepy internetowe

Webstar 2015 Militaria.pl


Webstarfestival to najstarszy konkurs w branży internetowej, w którym nagradzane są najlepsze strony i kreacje w Internecie. XI edycja tego konkursu okazała się dla nas szczęśliwa - zdobyliśmy nagrodę na najlepszą stronę internetową w kategorii "Sklepy internetowe".


2015 - Pierwsze miejsce w rankingu Money.pl
Money.pl po raz dziesiąty wziął pod 120 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych, które zostały zbadane na podstawie 45 kryteriów.

Jak co roku, oceniane były nie tylko asortyment, ale również informacje o produkcie, procedura zamawiania i płatności, łatwość poruszania się po stronie w wersji standardowej i mobilnej, oferowane bonusy czy wreszcie jakość obsługi klienta i opinie, jakie o poszczególnych sklepach mają ci, którzy robili w nich zakupy.
Militaria.pl zdobyło pierwsze miejsce w kategorii "Sklepy specjalistyczne" i drugie miejsce w ujęciu całościowym pod względem ilości zdobytych punktów.


2015 - Wyróżnienie e-Commerce Polska awards 2015 - "Mobilny design roku"

Nagroda Militaria.pl - mobilny design roku

Izba Gospodarki Elektronicznej, głosami ponad dwudziestoosobowego składu Jury, przyznała nagrody dla wyróżniających się sklepów w 2015 roku. Militaria.pl otrzymało wyróżnienie w kategorii "Mobilny design roku".


2015 - V Miejsce w rankingu ekomersy w kategorii "Wdrożenie roku"

Nagroda dla Militaria.pl

Konkurs podzielony jest na kilka etapów - pierwszy etap obejmuje głosowanie internautów, następnie firmy zakwalifikowane do konkursu oceniane są przez Jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele sklepów internetowych, przedstawiciele mediów i blogów, organizacji branżowych oraz absolwenci certyfikatu Profesjonalista w eHandlu.


2014 - Money.pl po raz dziewiąty, wziął pod lupę ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych.

Ranking Money.pl - pierwsze miejsce w 2014 dla Militaria.pl


Każdy sklep został zbadany pod kątem 60 kryteriów, które mają największe znaczenie dla potencjalnych klientów. Analizowane były nie tylko przyjazność i funkcjonalność witryn, asortyment, sposoby dostarczania towarów i możliwości płacenia za nie, ale także bonusy i promocje oferowane klientom. Na tej podstawie zostały wybrane najlepsze z nich. W tym roku sklep Militaria.pl uzyskał 2. miejsce w kategorii Najbardziej Przyjazny Sklep Internetowy oraz 2. miejsce w kategorii Sklepy Specjalistyczne.


2013 - Money.pl po raz siódmy, wziął pod lupę ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych.

Ranking Money.pl - pierwsze miejsce w 2013 dla Militaria.pl


Każdy sklep został zbadany pod kątem 60 kryteriów, które mają największe znaczenie dla potencjalnych klientów. Analizowane były nie tylko przyjazność i funkcjonalność witryn, asortyment, sposoby dostarczania towarów i możliwości płacenia za nie, ale także bonusy i promocje oferowane klientom. Na tej podstawie zostały wybrane najlepsze z nich. W tym roku sklep Militaria.pl  uzyskał pierwsze miejsce w kategorii Sklepy Specjalistyczne!


2012 - Money.pl po raz siódmy, w tym roku z Gazetą Wyborczą i serwisem Wyborcza.biz, wziął pod lupę ponad 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych.

Każdy sklep został zbadany pod kątem 60 kryteriów, które mają największe znaczenie dla potencjalnych klientów. Analizowane były nie tylko przyjazność i funkcjonalność witryn, asortyment, sposoby dostarczania towarów i możliwości płacenia za nie, ale także bonusy i promocje oferowane klientom. Na tej podstawie zostały wybrane najlepsze z nich. Militaria.pl nie tylko uzyskał najwyższe noty w swojej kategorii (Sklepy specjalistyczne), ale również uzyskał najwyższą notę w całej klasyfikacji.

Ranking Money.pl - pierwsze miejsce dla Militaria.pl

 


2011 - Militaria.pl po raz kolejny zdobyły uznanie klientów. Tym razem zostały laureatem plebiscytu Korona Konsumenta 2011 w kategorii sklepy z bronią.

 

Korona konsuenta 2011 rok

Korona Konsumenta” to ogólnopolski projekt konsumencki, którego celem jest poszukiwanie oraz identyfikowanie najpopularniejszych produktów i marek w danych kategoriach i segmentach rynkowych. Ogólnopolski plebiscyt biorący pod uwagę szerokie spectrum produktów i marek przynosi producentom, dystrybutorom i usługodawcom potwierdzenie wysokiej jakości ich produktów lub usług poprzez potwierdzenie ich popularności wśród konsumentów.

 


2010 - Sklep internetowy Militaria.pl ponownie doceniony przez internautów oraz specjalistów z Money.pl i Wprost.


Warunkiem uczestnictwa w rankingu była popularność sklepu wśród internautów. Z każdej kategorii, monitorowanej stale w ramach Megapanelu, w kategorii E-commerce/sklepy wybrano po 15 sklepów, które w ciągu roku poprzedzającego badanie odwiedziła największa liczba osób. Witryny, które przeszły przez pierwsze sito poddano surowej ocenie testerów.

Dziękujemy za wyróżnienie w kategorii: "sklepy specjalistyczne".


2010 - Złote godło dla Militaria.pl

Kapituła plebiscytu "Najwyższa Jakość Quality International 2010" pod patronatem m.in. Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości przyznała naszej firmie złote godło za świadczenie usług najwyższej jakości.


Militaria.pl najlepszym specjalistycznym sklepem internetowym. Prestiżową nagrodę przyznały: portal finansowy Money.pl oraz tygodnik Wprost.

Militaria.pl najlepszym specjalistycznym sklepem internetowym

Warunkiem uczestnictwa w rankingu była popularność sklepu wśród internautów. Z każdej kategorii, monitorowanej stale w ramach Megapanelu, w kategorii E-commerce/sklepy wybrano po 15 sklepów, które w ciągu roku poprzedzającego badanie odwiedziła największa liczba osób. Witryny, które przeszły przez pierwsze sito poddano surowej ocenie testerów.Militaria.pl jest więc najlepszym specjalistycznym sklepem internetowym zarówno w opinii klientów, jak i specjalistów z branży IT.


Złoty Laur Klienta 2009 dla Militaria.pl !

Marka Militaria.pl po raz kolejny otrzymała LAUR KLIENTA w kategorii „Sklepy z bronią".


Gazele Biznesu 2009

Po raz trzeci z rzędu firma Militaria.pl otrzymała tytuł Gazeli Biznesu przyznawany w plebiscycie dziennika Puls Biznesu. 


Crosman honoruje Militaria.pl


Crosman - amerykański producent sprzętu strzeleckiego po raz trzeci z rzędu, tym razem za rok 2008 przyznał firmie Militaria.pl nagrodę "Business Growth Award". To prestiżowe wyróżnienie jest wyrazem uznania za doskonałą sprzedaż oraz promocję produktów Crosmana.


Militaria.pl dystrybutorem roku


Słynny producent sprzętu optycznego - amerykańska firma Bushnell przyznał firmie Militaria.pl prestiżowy tytuł "Dystrybutora Roku" za rok 2008. Wyróżnienie to jest tym cenniejsze, że produkty Bushnella dystrybuowane są w ponad 80 krajach świata.


Militaria.pl docenione przez Money.pl i Wprost

Portal finansowy Money.pl oraz tygodnik Wprost kolejny rok z rzędu wyróżnili sklep Militaria.pl w rankingu sklepów internetowych. Prestiżowe wyróżnienie za rok 2008 zostało przyznane w kategorii sklepów specjalistycznych.


Gazele Biznesu 2008

Podobnie jak w roku ubiegłym firma Militaria.pl otrzymała tytuł Gazeli Biznesu przyznawany w plebiscycie dziennika Puls Biznesu. 


Złoty Laur Klienta 2008 dla Militaria.pl

Marka Militaria.pl otrzymała LAUR KLIENTA 2008 w kategorii „Sklepy z bronią". Badania, zweryfikowane ankietami, zostały przeprowadzone przez “Przegląd Gospodarczy” i wyłoniły najpopularniejsze produkty oraz usługi na polskim rynku. Miały na celu przede wszystkim określenie znajomości marki i podstawowych opinii na jej temat, jak również wyznaczenie poziomu powszechnej popularności produktów i usług.Nagroda jest przyznawana dla NAJLEPSZYCH marek (produktów i usług) na podstawie wskazań polskich firm i konsumentów w ponad 300 kategoriach.

Bardzo cieszy ta nagroda, która jest kolejnym potwierdzeniem, że nasza firma, to zdecydowany lider w naszej branży, a nasza marka jest najlepiej znana wśród konsumentów i polecana przez klientów. Tym samym dziękujemy wszystkim klientom za obdarzenie nas zaufaniem i tym wyróżnieniem.


W roku 2008, po raz drugi z rzędu, potentat branży wiatrówkowej - amerykańska firma Crosman przyznała naszej firmie nagrodę Business Growth Award. Podobnie jak w zeszłym roku zostaliśmy uznani za jednego z pięciu najlepszych partnerów handlowych Crosmana, doceniono też nasze działania w zakresie promocji i reklamy produktów firmy Crosman.

W styczniu 2007  zostaliśmy wyróżnieni przez firmę Crosman nagrodą Business Growth Award. Wyróżnienie to przyznawane jest co roku pięciu najlepszym partnerom handlowym amerykańskiego potentata w branży wiatrówek jako wyraz uznania za wysiłek włożony w promocję oraz wysoką sprzedaż produktów Crosman. 
W 2007 roku dziennik "Puls Biznesu" przyznał firmie Militaria.pl Gazelę Biznesu. Tym samym dołączyliśmy do elitarnego grona najdynamiczniej
rozwijających się firm.


Dyplom za najwyższą sprzedaż ratalną placówki detalicznej (maj 2006).

 


Pierwsze miejsce w dwóch edycjach (2005 i 2006) rankingu najlepszych sklepów internetowych przygotowanym przez tygodnik Wprost i portal Money.pl (branża "Militaria i broń").

 


Pierwsza nagroda w konkursie Webstarfestival (kategoria 'Najlepszy sklep internetowy), zorganizowanym przez tygodnik Newsweek oraz IAB Polska.

 


Nagroda Lukasa za dynamiczny rozwój sprzedaży ratalnej na odległość (listopad 2005).


Tytuł Europejskiego Dystrybutora Roku przyznany nam przez firmę Bushnell Performance Optics za rok 2004.