Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

Leatherman

Filtry i sortowanie
Close
Popularność
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

104 produkty

Strona
 1. (34)
  Wysyłka: Natychmiast
  729,00 zł
 2. (50)
  Wysyłka: Natychmiast
  449,00 zł
 3. (68)
  Wysyłka: Natychmiast
  649,00 zł
 4. (63)
  Wysyłka: Natychmiast
  859,00 zł
 5. (18)
  Wysyłka: Natychmiast
  839,00 zł
 6. (108)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł
 7. (68)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł
 8. (89)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł

104 produkty

Strona
Schowaj Czytaj więcej

Leatherman to znana na całym świecie amerykańska marka produkująca zaawansowane, wysokiej jakości multitoole. Od wielu lat cieszy się uznaniem wśród majsterkowiczów, fanów survivalu, żołnierzy oraz przedstawicieli innych służb mundurowych. 

Pomysł na pierwszy multitool zrodził się w 1975 roku, kiedy to za pomocą harcerskiego scyzoryka Tim Leatherman wykonywał drobne naprawy w trakcie swojej podróży po Europie. Zauważył wtedy, że jego narzędziu brakuje kilku istotnych funkcji. W kolejnych latach wynalazca skupił się na opracowaniu i wyprodukowaniu prototypu znanego dzisiaj multitoola. Pierwsze narzędzie wielofunkcyjne otrzymało nazwę PST, czyli Pocket Survival Tool. W ciągu kolejnych lat marka Leatherman znacznie zyskała na popularności. Wynikało to m.in. z doskonałej jakości produktów oraz bardzo długiej gwarancji wynoszącej aż 25 lat. Dziś scyzoryk Leatherman jest chętnie wybierany m.in. przez majsterkowiczów i specjalistów do różnego typu napraw, outdoorowców oraz pracowników służb mundurowych. Warto wiedzieć, że z multitooli tej marki korzystają jednostki specjalne Grom i Formoza.  

Poszczególne modele scyzoryków Leatherman różnią się od siebie m.in. wyglądem, wagą i zestawem narzędzi. W zdecydowanej większości multitooli znajdziesz kombinerki, stanowiące bazę dla toola. Inne narzędzia, które znajdziemy w toolach Leathermana to np. ostrze nożowe, przecinak do drutu, zaciskacz do przewodów elektrycznych, przyrząd do zdejmowania izolacji, piła do drewna, nożyczki, miarka, otwieracz, śrubokręt czy pilnik. Zachęcamy do sprawdzenia szerokiej oferty produktów marki Leatherman w Militaria.pl.