Zamów teraz - dostawa jutro!

  • Zasilanie awaryjne domu - urządzenia do podtrzymania prądu

    Z uwagi na dużą ilość urządzeń elektrycznych, których używamy każdego dnia, ciężko sobie wyobrazić życie bez dostępu do energii elektrycznej. Niekiedy nawet krótka awaria sieci może generować problemy w codziennym życiu, a im dłużej trwa, tym więcej strat możemy ponieść. Szczególnie narażone są urządzenia AGD jak np. lodówki z zamrażarkami, które bez dłuższego dostępu do prądu zaczynają się rozmrażać, a także piece CO. W celu zapobiegania nieprzyjemnym skutkom blackoutów, które występują coraz częściej, warto wyposażyć się w urządzenia do podtrzymywania prądu. 

    Jednym z najskuteczniejszych sposobów zabezpieczenia się przed awariami sieci energetycznych jest zakup urządzenia do zasilania awaryjnego. W naszej ofercie znajdziesz: stacje zasilania, power banki, panele solarne, akumulatory, baterie i agregaty prądotwórcze. Power banki, baterie i akumulatory sprawdzą się jako zasilanie awaryjne dla urządzeń o niewielkim poborze prądu, jak na przykład: telefon, latarka czy słuchawki bezprzewodowe. Natomiast stacje zasilające o większej mocy lub agregaty prądotwórcze mogą zostać wykorzystane do zasilania na przykład sprzętów RTV i AGD: komputera, telewizora, lodówki, pralki, kuchenki i wielu innych urządzeń. Wybierając stacje zasilania można wyposażyć się także w panele solarne. 

    Odpowiednie urządzenie do utrzymania zasilania awaryjnego domu powinno zostać wybrane ze względu na częstotliwość i czas trwania przerw w dostawie prądu. Dla przykładu: agregat prądotwórczy jest w stanie zapewnić podobną moc, jaką oferuje sieć energetyczna, a czas jego pracy jest uzależniony od ilości paliwa. Z drugiej strony, jeżeli braki prądu są krótsze i rzadsze dobrym wyborem może być niewielka, lekka stacja zasilająca, która sprawdzi się również na wyjazdach.  

    Polecamy sprawdzić naszą ofertę urządzeń do podtrzymywania prądu, aby zabezpieczyć się przed awariami i przerwami w dostępie do energii elektrycznej. W naszym asortymencie znajdziesz sprawdzone urządzenia o wysokiej jakości, które zróżnicowane są pod względem rodzaju napędu, wielkości, masy, liczby dostępnych złączy oraz mocy.  

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 49