Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro |

00 g 00 m 00 s

Przenośne stacje zasilania awaryjnego

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Cena
Zastosuj
Okazje
Dostępność

8 produktów

 1. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  1799,00 zł 2499,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  749,00 zł 819,00 zł
 3. Brak towaru

8 produktów

Schowaj Czytaj więcej

W dzisiejszych czasach wzrasta ryzyko wystąpienia blackoutu, czyli nagłej utraty dostępu do energii elektrycznej. Biorąc pod uwagę z jak wielu urządzeń elektrycznych korzystamy na co dzień i jak bardzo są istotne dla naszego życia, warto wyposażyć się w stację zasilania awaryjnego. 

Stacja zasilania pełni podobną funkcję do powerbanka, ale ma znacznie większą moc. Jej działanie polega na magazynowaniu pobranej energii elektrycznej w litowo-jonowych lub litowo-żelazowo-fosforanowych akumulatorach. Za pomocą stacji zasilającej bez problemu naładujesz i zasilisz wiele urządzeń, w tym: laptopa, telefon, radio, tablet czy słuchawki. Modele o większej mocy zasilą także sprzęty RTV i AGD, na przykład: telewizor, lodówkę, pralkę, piekarnik, kuchenkę mikrofalową i wiele innych. Przenośna stacja zasilania sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas wyjazdów. Warto zwrócić uwagę na najważniejsze cechy stacji, takie jak: zasilanie energią elektryczną, masa zazwyczaj poniżej 15 kg, możliwość bezpiecznego używania w pomieszczeniach, brak generowania spalin i hałasu. 

Przed zakupem takiego urządzenia, dobrze jest wcześniej określić swoje potrzeby, ponieważ stacje zasilania występują w różnych wariantach mocy. Wybierając stację, zwróć także uwagę na pojemność akumulatora, możliwość transportu, liczbę złączy, funkcję ładowania energią słoneczną oraz funkcję szybkiego ładowania. Im większa pojemność akumulatora, tym więcej energii zmagazynuje, a tym samym stacja będzie dłużej działać. Jeżeli szukasz stacji, która będzie Ci służyć nie tylko w domu, warto zwrócić uwagę na modele o mniejszych gabarytach i masie. Wybierając zasilanie awaryjne do domu, dobrym wyborem będzie urządzenie o większej liczbie złączy, aby jednocześnie mogło zasilać kilka urządzeń. Ładowanie energią słoneczną jest przydatną funkcją przy długotrwałych awariach sieci elektrycznych, sprawdzi się także w miejscach, w których ponowne naładowanie stacji energią elektryczną nie jest możliwe. Natomiast funkcja szybkiego ładowania pozwala zaoszczędzić czas na ładowaniu urządzeń. 

Przenośna stacja zasilania stanowi świetny wybór jako zasilanie awaryjne w mieszkaniu na wypadek blackoutu. Jest intuicyjna i prosta w obsłudze, pracuje cicho, nie wymaga zakupu paliwa, a także nie wydziela szkodliwych dla zdrowia związków chemicznych. Dzięki ekranowi monitorowanie poziomu naładowania stacji nie stanowi żadnego problemu. Jej dużą zaletą jest możliwość transportu z uwagi na niewielką masę. Jeżeli szukasz zasilania na czas kryzysu, sprawdź naszą ofertę przenośnych stacji zasilania. Znajdziesz tam duże, średnie i małe modele, które zostały wyprodukowane przez sprawdzonych producentów.